Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt maradni a kiskorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradni a kiskorú gyerek miatt vagy szétmenni? Szökőévente szex, megcsal, nem tisztel, nem becsül, kötekszik, megaláz hogy rosszul főzök, nem takarítok.2 évig u. így tökéletes nő voltam.

Figyelt kérdés

Nem változtam sem külsőleg sem tettileg, de kötekszik és menekül otthonról, mintha zavarnám őt, hogy ott vagyok. Én csak szeretni szeretném, de nem engedi. Nem jön velünk sehová és magánakvaló lett. Nőügyeit tagadja, mégis eltűnik és nem mondja meg hogy hová és nem válaszol ha megkérdem. Mi lesz így?

Próbáltam vele beszélni hónapok óta de se válasz, se reakció.


2011. jan. 11. 15:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt fogja itt írni hogy inkább szétmenni mint együtt maradni. És ez így igaz, csak ugye leírni nagyon könnyű, megtenni már annál nehezebb.
2011. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hagy neked választást..
2011. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Dobbants.
2011. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ő nem viszonozza a szerelmed és ez előbb utóbb a gyereknek lesz rossz.inkább menjetek külön,de ilyen körülmények között neked és a gyereknek nagyon sok lelki problémája lesz.
2011. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
A gyereknek is jobb,ha szétmentek:-(
2011. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tudom, de félek. Félek a jövőtől és hogy mit mondok majd a gyerekemnek.
2011. jan. 11. 15:37
 7/28 anonim ***** válasza:
hány éves a gyereketek?
2011. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Antóniaa ***** válasza:
100%

Gondolj bele,hogy Neked és a gyerkőcnek mi a jó az alábbi két lehetőség közül:

együttélni egy olyan emberrel, aki csak belédrúg ahol tud, megaláz, nem vesz részt a közös programokba, Te emiatt nem érzed jól magad, feszült vagy, amit a gyerek is észrevesz. Felnő egy olyan csládban, ahol nincs egyetértés, azt látja hogy apa nem szereti anyát, de anya nem tesz semmit..

vagy

elhagyod, kezdesz egy új életet a gyerekkel, túllesztek az "ex" en, és lehetőséget adsz magadnak egy olyan kapcsolatra, ahol megbecsülést és szeretetet kapsz és kaptok. Kiegyensúlyozott és boldog életet élsz egy másik emberrel, és a gyerek egy normális és szerető családban nő fel egy boldog édesanyával


Gondolkozz el ezen,


Én az utóbbit választottam, és hidd el megérte...

2011. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Még pici a gyerek, nem sérül a lelke. Csak az enyém fáj. Ő nem érzi és nem éreztetem mellette a hangulatom.
2011. jan. 11. 15:44
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
és attól,hogy te leplezed előtte a hangulatod a veszekedéseket hallani fogja,fájni fog neki,hogy az apja nem foglalkozik vele.
2011. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!