Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok kistesót. Hogyan...

Nem akarok kistesót. Hogyan szokjak majd hozzá?

Figyelt kérdés

Ma tudtuk meg, anya most mondta hogy ősszel kistesó jön. A nagyszüleim, tesóm, apa nagyon örült, és persze mindenki más, de én annyira el vagyok szomorodva. Mitől van ez? Szerintem már nem nekik való a gyerek, kicsit idősek már hozzá. Nem szeretném utálni ha majd megszületik, de hogyan változtassak a hozzáállásomon?

12L


2011. febr. 27. 16:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Lehet,hogy nehéz lesz hozzászokni,hogy nem csak te vagy a középpontba mert megszoktad az "egyke létet".

Ha megszületik idővel úgy is megszereted. :))

13/L

2011. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyke, orult a tesoja is. Eroltetni az ilyet nem lehet, de szerintem az ido haladtaval egyre jobban fogsz neki te is orulni. Ne aggodj meg emiatt.
2011. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Állj hozzá pozitívan. Egy kisbaba borzasztóan édes tud lenni.

És később nagyon nagy segítség, ha van egy testvéred. Nekem kettő is van, már felnőttünk, és mindig segítünk egymásnak, tudom hogy van kire számítsak, ha senki sem áll mellém, hiszen ők a testvéreim.


A másik, hogy ne mondj ilyet, hogy "nekik nem való gyerek". Felneveltek téged, pontosan tudják, mivel jár ez. Ha ők úgy döntöttek, hogy képesek felnevelni még egyet, az megalapozott döntés, igenis való nekik gyerek :)

2011. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Remélem is jobb lesz :) Köszönöm a válaszokat :)
2011. febr. 27. 16:32
 5/24 anonim ***** válasza:
13%

Nem értem, hogy nem lehet örülni egy kistesónak???

Mitől tartasz??

2011. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hogy elfelejtenek, és hogy nem tudok majd éjszaka pihenni mert sír. Vagy hogy nehogy betegen szülessen.
2011. febr. 27. 16:35
 7/24 anonim ***** válasza:
13%

Magyarul féltékeny vagy. Ne legyél már ilyen nem vagy te már óvodás. Dehogy fognak elfelejteni a szüleid.

Gondolj arra, milyen jó lesz majd ha felnőtt leszel és idősebb, és már nem lesznek szüleid,(mert ugye mindenki életében eljön majd az az idő) lesz egy testvéred, nem leszel egyedül a világban.

2011. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Többet fogsz kapni attól a kis manócskától, minthogy mérges legyél amiatt, hogy néha felkelt éjszaka a sírással. :) Először én sem akartam a kis tesómat, nagyon nem. Viszont most ő a legjobb barátom, együtt szoktunk rosszalkodni. :D Attól pedig ne félj, hogy el fognak felejteni, sőt, többször is lesz majd rád szükség, te leszel a nagytesó! Teljesen új fajta kapcsolat fog kialakulni anyukád és közted is és hidd el, ez nagyon izgalmas és tök király időszak!

Gratulálok, nagy tesó!


L/19, F/3 nővére :D

2011. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Hogy elfelejtenek? Ugyanmár :) Kevésbé szereted a szüleidet azért, mert van tesód?


Az biztos, hogy nem lesz egyszerű.


Még szerencsés is vagy így, egy csomó dolgot megtanulhatsz a gyakorlatban a babákkal kapcsolatban.. Amikor saját gyereked lesz, tudni fogod, mit hogyan kell csinálni, profi leszel! :)

2011. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én az unokatesóm születésénél érzetem ezt.

De elhiheted, hogy Nagyon aranyos!! Mikor odajön mondja a neved és ad egy puszit!! :D MIkor nevet, amikro kergeted.

Nagyon aranyos! És most már kisajátítom szegényt. :D Mikor ott vagyok elviszem mindenkitől és Én játszok vele :D

2011. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!