Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez baj? Hogyan...

Szerintetek ez baj? Hogyan "szokjak le" a bátyámról? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves bátyám akivel nagyon jóban vagyok, amikor a kanapén tévézünk akkor szeretek odabújni hozzá, szeretek vele beszélgetni.


Néha arra gondolok ,hogy egy olyan fiú lenne nekem a tökéletes pár mint ő ezért sokszor próbálok összejönni valamelyik haverjával mert ők hasonló lelkületűek mint a bátyám.


2011. szept. 30. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nem kell leszokni róla

de azért engedd meg h csajozzon :D

:D

2011. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

18:45


Nem kell engedni, elég sokat csajozik ő magától is. :)

2011. szept. 30. 18:47
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon irigy vagyok rád,mert nekem is van bátyám ,de egyáltalán nem bírjuk egymást! Örülj neki,hogy ilyen jó kapcsolatban vagytok! És vigyázz rá,hogy ez így is maradjon!! :) Keress magadnak egy számodra "tökéletes " fiút! De ne siesd el fiatal vagy még ,van időd..


18/L

2011. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez normális :)


én meg régen az uncsitesómmal voltam így


de azóta már nem érzem ezt :D

2011. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem már hasonlót, én mondjuk unokabátyám iránt.

Egyszerűen úgy érzem, hogy ő a tökéletes. Alapvetően szeretek viccelődni, de nem mindig, unokabátyám viszont bármikor meg tud nevettetni, egyszerűen nagyon lökött és nagyon jó a humora, ez mellé párosul egy érdekes mimika is, szóval ez a halálom. De egyébként pedig nagyon sok mindenről lehet vele beszélgetni, összetett személyiség, nem könnyű kiismerni. Imád új dolgokat kipróbálni stb. szóval nagyon szeretem. És 'kislány' koromban mindig arról álmodoztam, hogy nekem olyan férjem lesz, mint ő :D

Aztán elmúlt ez az érzés.

16/L

2011. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez jó dolog, nehogy le akarj róla szokni. Azért viselkedsz így vele mert felnézel rá.
2011. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak az zavar engem ,hogy a bátyámat keresem minden fiúban akivel össze akarok jönni. :D
2011. szept. 30. 19:02
 8/17 anonim ***** válasza:
Deejóóó, ritka az ilyen! Ez tökjóó, nem szokj le erről!^^
2011. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Amúgy sajnos erről le fogsz szokni...:/

19:03 voltam.

2011. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Titkon egy ilyen hugira vágyok :D Öcsi az nem kéne ilyen... az fiú és ő tud magára vigyázni stb őt nem kell védeni meg dédelgetni :DD


18f

2011. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!