Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos számodra,...

Mennyire fontos számodra, hogy a párkapcsolatodban azonos értelmi szinten legyetek?

Figyelt kérdés
Zavar, ha a párod okosabb vagy butább nálad?
2011. febr. 28. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az még ESETLEG beleférne, hogy ö okosabb valamivel, de hogy butább legyen, azt nem viselném el.

Szerintem az az optimális, ha azonos értelmi szinten áll mindkét fél.

2011. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
a más érdeklődési kör nem akadály, de a nyilvánvaló butaságot alapvetően nem tolerálom az emberekben. szerintem fontos az azonos intelligencia, műveltség...
2011. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

nagyon sokáig fontos volt, h egyformán okosak legyünk, ill. belefért, h ő okosabb legyen nálam...de mindegyik srác kics*szett velem.

ma már nem fontos, h okos legyen, elég, ha jól néz ki, szép a p*nisze ... nem is kell többre.

20/L

2011. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem zavar,ha butább,de azért meg lehessen jelenni vele társaságban:D
2011. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen zavar! Nálam alap a hasonló intelligencia!

Volt olyan kapcsolatom, ahol a párom jóval iskolázatlanabb és műveletlenebb volt nálam, és mivel ő nem tudott hozzám alkalmazkodni, ezért nekem kellett lejjebb adnom a szellemi színvonalból.. Szinte napról napra éreztem, ahogyan tompul az agyam. Nem találtam társat benne a gondolataimhoz..

Olyan párt szeretnék, aki hasonló szinten van, mint én, mert persze örülnék, ha okosabb lenne, de félek hogy hosszú távon pontosan ugyanúgy érezné magát mellettem, mint én az ex mellett..:(

2011. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
22:55 ez nagyon jó:DDD
2011. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám, hogy megértsük egymást és hogy valamiért fel tudjak rá nézni. Legyen az bármi. Az már nem annyira számít, hogy az általános műveltsége, vagy valamilyen szaktudása nagyobb, vagy kisebb az enyém.
2011. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Nekem teljesen mindegy amíg jóindulatú, mert addig tanítható is. De az aljassággal nem lehet mit kezdeni..
2011. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos. Mondjuk ha egy kicsit okosabb, vagy inkább úgy mondom, hogy bizonyos témákban jártasabb nálam, az nem zavar, de butább ne legyen. Nincs annál rosszabb, amikor azon kell gondolkodnom, vajon érti-e az illető, amit mondok.
2011. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kb. olyan szinten legyen, mint én. Vagy legalább ne legyen égő.

24f

2011. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!