Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmonikus családanya szerep...

Harmonikus családanya szerep vagy álmaid karrierje. Melyik mellett döntenél, ha egy jótündér feljanálaná, hogy csak az egyiket teljesíti neked? És miért amellett döntenél? Kort is írjatok legyetek szívesek!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:46
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
73%

35 évesen mindkettő megvan.

középvezető vagyok, szerető férjjel és 2 gyerekkel.

2010. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
61%

Csak az egyik?? hm...hm..

Hát, ha határozottan az egyik, akkor az anya.

2010. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%
Lemaradt, 44.
2010. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
63%
Ha csak az egyiket akarja teljesíteni akkor ne segítsen. Akkor majd megvalósítom én magam. Nem kell választanom.
2010. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
64%
Harmonikus családanya...a karrier semennyire nem elégít ki,ha látom, hogy a másik nő tud kivel karácsonyozni, szilveszterezni, és én meg üres szobába megyek haza! Stb.stb. tudjátok hogy van ez, ugye? 19/L
2010. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
60%
Család mellett döntenék, mégpedig azért mert az életem végéig tart és az állás meg nem biztos..... 35
2010. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is mindketto meg van, szoval nem vennem ezt igenybe, hanem magam torekednek a megvalositasara. Viszont ha a kerdesed ugy szol, hogy mit valasztanek, ha csak egyik valosulhatna meg mindenkeppen, akkor az anyasagot. Mert gondolom, hogy a kerdes lenyege az, hogy az anyasag vagy a karrier fontosabb.


24/N

2010. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen karrier. Szeretek főzni, mosni, takarítani, várni a férjem meleg étellel de nem szeretem ha eltartanak, ha ki vagyok szolgáltatva illetve ha nem tudok mást csinálni és mert nem szeretem a gyerekeket és nem is kell nekem egy se. Dolgozni imádok, és emellett az is megfér hogy gondoskodok az otthonról. Sosem adnám fel semmiért a munkám, mert természetesen olyat csinálok ami egyben a hobbim is. Nekem egy családanya szerep túl kevés, én érvényesülni akarok.

29L

2010. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
59%

Anya lennék, mert a gyerekek az élet értelmei. Hiába lenne jó állásom, sok pénzem, ha üres lakásba kellene hazamennem, nem lennék boldog, meg öreg koromban senkit nem érdekelne, hogy mi van velem, és ha az életem végére érek, nem lenne örökös, hiába volt minden.

30/nő

2010. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
53%

Ugyan jótündér nélkül, de a harmonikus családanya szerepét szeretném betölteni.

Szép a karrier, az elismerés, jó dolog a pénz, de öreg koromban a gyerekeim, unokáim vegyenek körül, mint egy lelketlen fizetett alkalmazott szolgáljon ki, akinek semmit sem jelentek. Van amit a pénz nem tud megadni.

2010. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!