Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen eset után hogy...

Egy ilyen eset után hogy reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Pasi részegen mondja a barátnőjének:

Persze,hogy nem akarsz gyereket,hiszen egy ostoba hülye p*csa vagy. Értesz te máshoz öltözködésen és sminkelésen kivül? Mi baz*meg? Komolyodj már meg baz*meg most leszel 20 éves te nagyon hülye, más nő ennyi idősen gyereket nevel és háztartást vezet. Te nem vagy erre képes? Nem mi?

Pasi 29


2011. febr. 28. 22:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A nő helyében egy nagy büdös pofont adtam volna a részeg disznónak,aztán rövid úton megválnék a pasitól.
2011. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

szépen, mintha rendet raknék, összeszedtem volna a cuccaimat, és szó nélkül elhúztam volna örökre az életéből.

ha utána keresett volna, nem álltam volna szóba vele.

2011. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi kezében még ott a pia kikaptam volna és leöntöttem volna vele. És amikor másnap jött volna könyörögni a beolvasás sem maradt volna el,hogy: 20 évesen gyereket nevelni?! Van neked eszed?! Olyan embertől aki úgy gondolkozik,mint te nem kell 30 évesen se gyerek...
2011. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. A pasi értelmi és érzelmi intelligenciájához nem fér kétség, és egyértelműen csak azért kell neki a nő, hogy takarítson és szüljön neki, de tisztelni vagy becsülni nem képes, és nem támogatná, ha mondjuk dolgozni akarna a nő, vagy társasági életet élni, stb.

Szépen összepakolni és elhúzni. Biztosan talál majd magának nőt.. vannak akik csak ennyire vágynak az életben. (Nem sértésképpen.. Mindenki másra rendeltetett.)

2011. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Megvártam volna, amíg kijózanodik és rákérdeztem volna, végül is mi a franc volt ez a kirohanás? Aztán a továbbiaktól tettem volna függővé a döntést. Az is lényeges, hogy sokszor előfordult-e, hogy részegen ilyen durva dolgokat vágott a fejemhez, vagy ez inkább csak egy kivételes eset.
2011. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

Ha vki részegen mond a másiknak vmit illik nem meghallgatni.

Aki 1 nem józan ember szavaira ad az csak ne akarjon pofozgatni senkit mert az 1ik a pia miatt hibás a másik pedig azért mert magára vette.

2011. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta piásan, amit józanul nem mert volna.

Ahányszor piás lesz, mindig megkapod a magadét vagy így, vagy úgy.

Menekülj!

52N

2011. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Részegen az ember csak őszintébb lesz.

Aki így viselkedik (akár részeg, akár józan), az egy primitív állat. 20 éves csaj legyen családanya? Hol él ez?

Szerintem józanul is elég suttyó lehet, mert aki intelligens, az részegen se ilyen.

Nem tudom hogy reagáltam volna, mert ilyen arccal össze se jöttem volna, 1 órán belül kiderül valakiről, aki ennyire gyökkettő.

2011. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Átgondoltam volna a kapcsolatot, az biztos. 1) Hogyan kerülhettem össze olyasvalakivel, aki tökrészegre issza magát? 2) Miért mondta azt, amit? 3) Annak a tudatában, hogy ennyire sekélyesen és maradian gondolkodik, akarom-e folytatni?


Egyébiránt nem hiszem, hogy vele maradtam volna.

2011. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hat a pasi megeri a penzet, de a no is, ha vele marad ilyenek utan!
2011. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!