Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy esett volna neked?...

Ez hogy esett volna neked? Hogy reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Párom haveri társaságába tartozik egy csaj, imád a középpontba lenni és már évek óta oda van páromért. Soha nem volt köztünk semmi, mert párom csak haverként tekint rá, és egyébként csajnak is van már azóta pasija.

Szerveztek egy bulit és csaj írt páromnak egy sms-t, hogy engem ne vigyen magával.

Párom ezt elmondta nekem, azt mondta nem akar hazudni. Ő se tudja miért, de ki nem állhat engem a csaj. (Sztem nyilvánvaló miért)

Azt mondta mivel már rég látta a haverjait elmegy, de siet hozzám haza.

Én erre nagyon megharagudtam. Még mindig nem fogom fel, hogy mi az hogy ír neki a csaj egy sms-t ő meg se szó se beszéd ugrik és itthon hagy?!

Azt mondta abból úgyis csak veszekedés lenne és, hogy ő ismeri a csajt, főleg ha még iszik képes lenne nekem jönni!

Én már azt se értem miért kell neki ilyen „barát”, de ez az ő dolga. De hogy engem ennyire semmibe vesz?!

Ennek már 1 hete, elment a buliba. Sietett haza, de én még mindig haragszom!

Azt érzem, hogy semmibe vette az érzéseimet, hogy nem állt ki mellettem és megingott a bizalmam felé. Próbáltuk megbeszélni, bocsánatot kért. Számtalanszor átbeszéltük.

De én csalódtam, azt érzem ha ezt is megbocsátom azt gondolja velem bármit megtehet és majd mindig az én érzéseim szorulnak háttérbe.

Nektek hogy esett volna? Hogy reagáltatok volna?


2011. szept. 5. 22:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg rosszul esett volna, de nem büntettem volna érte a barátom hetekig. Ment is volna, meg veled is akart lenni, de ha belegondolsz, együtt lehettek minden nap, nem törvényszerű, hogy mindig magával kell vinnie. Az sem normális szerintem, hogy azt akarod, válasszon közted meg, a "barátnő" között. Mert még ha nem is írtad ezt így le, nekem ez jött le. Szerintem ha megbíznál a párodban, akkor nem fújnál rá ilyen sokáig és nem büntetnéd szerencsétlent, mikor milliószor bocsánatot kért. Én inkább őt sajnálom, már ne is haragudj.
2011. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Az egy hülye p.csa! DE: a barátod nyilván nem emiatt a csaj miatt ment hanem a többiek miatt, csak nem akarta h balhét csapjon a tyúk.

Persze elvihetett volna és kiállhatott vna nyíltan melletted, de az is lehet h beszélt a csajjal h mostantól vegye magát takarékra. Szerintem akkor sértődj meg, ha ez megint előfordul!

2011. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Az én férjemnek nincsenek ilyen bunkó barátai.
2011. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kimaradt a lényeg. Azért is voltam nagyon mérges, mert egész héten alig találkotzunk és azt terveztük milyen jó lesz hétvége, végre együtt. Erre ő képes itthon hagyni egyedül.

És tényleg azt vártam volna tőle, hogy mondja meg a nőnek, hogy mi együtt vagyunk és neki ebbe nincs beleszólása el kell fogadnia. Persze mehet nélkülem, nem szabályozom. De ne már egy "barát" mondja meg hogy mikor visz megával és mikor nem!?

Azt érzem, hogy a "barát" érzései, az hogy jól érezze magát fontosabb volt neki, mint hogy engem megbánt.

2011. szept. 5. 22:24
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Tudod, ez pont az az eset, h igazad van, meg neki is. Így jogosan vagy megbántva de bocsánatot kért, ami a hapsiknak nem az erőssége, szóval inkább örülj.
2011. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Neked van igazad. (Fáj, h ezt kell mondanom egy nőnek, de most így van)


Annyiban korrekt a srác, h elmondta, hogy az a ribanc mit írt neki. Szard le azt a k urvát, a párod elnézést kért, nincs gond! Szeressétek egymást, ki tudja, maholnap mi lesz?

2011. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj meg, de szerintem imponál neki, hogy bejön a csajnak, mert ezt nyilván tudja/érzi. gondolom azt is tudja, hogy te féltékeny vagy rá, szóval ez elég gáz húzás volt tőle. de a pasik ilyenek, mindig csinálnak valami baromságot, amivel megbántanak. én is úgy reagáltam volna, mint te. és ha ennyire zavar, állítsd választás elé. te vagy ő. mert ha tetszik ha nem ezt a menetet a másik csaj nyerte. (ugrasztotta nélküled és ő ment mint egy pincsi azzal az indokkal hogy ha iszik képes nekedmenni? stb. és a pasid? végignézte volna ahogy elagyabugyál vagy mi?) te akarsz mindig ezzel a csajjal vetélkedni amíg ez a kapcsolat tart? gondold át...
2011. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
22:32 Teljesen így gondolom! És talán még ezeket a szavakat is használtam a kirohanásaimban, mint te! :)
2011. szept. 5. 22:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A pasid egy gyáva kukac...

Mint általában az összes. Szerintem nem is biztos, hogy érdekli, hogy tetszik a csajnak, nyilván tudja, azt is, hogy neked ez meg rosszul esik, és ez mind mind potenciális konfliktus. Amiben neki valami döntést kéne hoznia, amivel további konfliktus, viszályt és veszekedést szül, mert ha a te pártodat fogja, a barátot haragítja magára, ha az övét, akkor meg téged. Egyiket sem akarja, így még gyorsan elslisszol, hogy találkozhasson a többi baráttal - ami szerintem neki főleg a lényeg volt - majd siet vissza hozzá, és lezavarja némi bocsánatkéréssel, mert tudja, hogy te azért úgyis megbocsájtasz némi bánatos kiskutyaszem után.

A pasik ilyenek. Kerülik a konfliktust és bármit, ami veszekedéshez vezethet. Márpedig itt nem jöhetett volna jól ki, az ő szemszögéből, csak így, amit most csinált. Vagyis egy gyáva kukac.

20L

2011. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Abból amit leírtál, nekem szimplán csak az jött le, hogy a pasid konfliktuskerülő típus. És ez szerintem jó. Oké hogy megbántódtál, de én sem büntetném egy hétig.

Azt meg, hogy választás elé állítsd, hétmérföldes baromságnak tartom. Inkább érezze a pasid is meg a csaj is, hogy te nem látod őt ellenfélnek:) Hiszen egy kis senki lehet hozzád képest;)

2011. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!