Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen eset után hogy...

Egy ilyen eset után hogy reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Pasi részegen mondja a barátnőjének:

Persze,hogy nem akarsz gyereket,hiszen egy ostoba hülye p*csa vagy. Értesz te máshoz öltözködésen és sminkelésen kivül? Mi baz*meg? Komolyodj már meg baz*meg most leszel 20 éves te nagyon hülye, más nő ennyi idősen gyereket nevel és háztartást vezet. Te nem vagy erre képes? Nem mi?

Pasi 29


2011. febr. 28. 22:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Részegen nem biztos, hogy őszintébb az ember.

Egyszerűen egy felfokozott érzelmi állapotba kerül. Biztos sokan láttak már részeget, aki mindenkit "szeret", mindenkinek a nyakába borul, holott igazából alig ismeri és dehogy szereti! Akkor hogy lenne már ez őszinte gesztus??

De ilyenkor az ellenkezője is előfordul, a problémáit felnagyítva látja és könnyen hibáztat mást értük, aztán egyre csak lovalja bele magát, amíg elragadják az indulatai és olyat tesz, vagy mond, ami nem a valós énjét tükrözik, maximum ennek valami eltorzított, felnagyított karikatúráját.


A részegek őszintesége maximum annyiban nyilvánul meg, hogy hajlamosabbak titkokat kifecsegni, olyan dolgokat elmondani, amit amúgy nem mernének, mert elveszítik az önkontrollt.

Viszont az érzelmi kitöréseiket mindenképp az alkohol okozza olyan formában, ahogy előtörnek belőlük.

Tehát mindenképp várjuk meg, amíg igazán kijózanodik ilyenkor.

2011. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Pofon + Lapát egyértelmű.


Sőt inkább egy lapáttal vágtam volna pofán :D


Továbbiakra meg méltatni sem érdemes, alkesz balfék.

2011. márc. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy bazinagy kamu a részegségről, hogy nem tudják, hogy mit csinálnak, nagyon is tudják!


Én még 3 üveg whisky után sem tudtam olyan részeg lenni, hogy ne tudjam, hogy mit mondok ki a számon, pedig már lábra sem tudtam álni. Térden másztam mint az oviba.

2011. márc. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

00:50

Az te vagy, úgyhogy ne általánosíts. Én pár pohár után mondtam akkora baromságokat haragból, hogy fele sem volt igaz. Úgyhogy tudom, miről beszélek, amikor azt mondom, a részegek egyáltalán nem biztos, hogy annyira őszinték.

2011. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tényleg változó, hogy kire hogy hat az alkohol, de az kétségtelen, hogy gátlásokat bont le.

Szerencsére pozitív példaként a férjemet tudom felhozni, ő viccelődösebb lesz részegen és konstans vigyorog.

De sokatmondó, hogy kiből milyen "szellemet" enged ki az alkohol. Aki agresszív lesz, abban van agresszió, csak elfojtva.

Szerintem egy párkapcsolatban érdemes legalább egyszer megnézni a másikat részegen.

2011. márc. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 napietus ***** válasza:
szégyellném magam, hogy egy ilyennel egyáltalán szóba álltam. többé nem látna, az biztos.
2011. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

nem ismerjük az előzményeket így hogy véleményezzük?

lehet hogy igaza van a pasinak, lehet, hogy nincs. honnan tudjam?

persze attól még a stílusán lenne mit csiszolni.

2011. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy részeges pasinak miért szülne egy 20 éves fiatal lány gyereket? Én nem is tartanék magam mellett egy ilyen embert.
2011. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szakítottunk. Igazából az egész úgy kezdödött,hogy elmentünk barátokkal szórakozni és egy barátnőm feldobott egy ilyen témát,hogy ki mikor szeretne gyereket erre mondtam,hogy 28-30 évesen elöbb semmiképpen sem. Aztán már ott kezdte,hogy ja csak akkor nem ő lesz az apa,mert nem akar 40 évesen apa lenni,aztán teljesen ráakadt erre a témára és itthon belém kötött én is mondtam a magamét. Igazából nem érdekel,elég primitív volt,főleg ha azt gondolta,hogy 21-22 évesen a tűzhely fölött fogok állni két pelenka csere között. Ettől függetlenül nem vagyok egy hülye p*csa egyszerűen csak szeretnék élni és szórakozni,hiszen csak egyszer vagyunk fiatalok és úgy gondolom,hogyha később vállalok gyereket azzal sem vesztek semmit. Mégegyszer köszi a válaszokat. Minden jót!

2011. márc. 1. 17:44
 20/21 anonim ***** válasza:
Aznap éjszaka kint aludt volna. Egyébként, nem jellemző, hogy 20 évesen családosok lennének az emberek (legalábbis, fehéreknél nem).
2011. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!