Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban / házasságban...

Párkapcsolatban / házasságban élők : hogyan oldjátok meg, hogy ne érezzétek egymás szájszagát napközben, ha pl. csókolóztok?

Figyelt kérdés

Vagy nem is csókolóztok ?

Vagy rágóztok egész nap ?


Nem a reggeli felkelésre gondolok most, hanem ha napközben együtt vagytok, hogy oldjátok meg.


2011. febr. 28. 23:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Milyen szájszag? Wtf? Igényes, egészséges embernek nem büdös a szája.
2011. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincsenek egész nap együtt, hanem dolgoznak. Én ha napközben azt érzem, hogy már nem elég friss a lehelletem, akkor elrágok egy rágót, ha meg hazaérek, akkor mindig fogat is mosok, nem csak mert másnak hogy tetszik, hanem mert én is így érzem jól magam.
2011. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Étkezések után, ha lehetséges, fogat mosunk. :) Amúgy meg nem vagyunk ennyire finnyásak.
2011. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is komoly párkapcsolatban ez nem jelent problémát. Ez persze nem jelenti azt, hogy innentől kezdve nem kötelező a fogmosás, de nem fújolunk, ha mégis megtörténne.
2011. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Az igazsághoz hozzátartozik, h mi nem élünk együtt, de gyakori, h több napot együtt töltünk.

Lehet, h ezzel egyedül vagyunk, de mi nem szoktunk csókolózni, csak ha szeretkezünk. Találkozáskor meg úgy spontán csak szájrapuszi van. Ha pedig valamelyikünk nem érzi jónak a lehelletét, rágózunk, vagy cukorkát eszünk :)

2011. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Volt már párkapcsolatod??

Két ember, akik kapcsolatban vannak, szeretik egymás szagát. Igen, a szájszagát is, legalábbis nem zavarja őket.

Ha valami miatt büdös az egyik szája, nos, az zavaró lehet, de ilyenkor egészségügyi ok áll a háttérben. De még ezen sem múlik a boldogság, hidd el.

2011. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
hát én 10 éve vagyok házas de a férjem szájszagát nem szeretem... :DDD
2011. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
4%

Olyannal nem csókolózunk,

aki az alapvető higiéniai elvárásainknak nem felel meg!!!


Tudod: fürdés, fogmosás stb...


Ha meg olyannal kezdesz, akinek hiányoznak a fogai, vagy rohadnak, akkor te is igénytelen vagy !!

2011. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha nem a reggeli fogmosás előtti szájszagról van szó, akkor az nem normális. Napközben nem kéne olyan penetráns szájszagának lenni egészséges embernek, hogy zavaró legyen.
2011. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak nem büdös a szája:)és ha néha az lenne sem érdekelne,mert szeretem:)
2011. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!