Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság mi értelme van nőnek...

Manapság mi értelme van nőnek lenni és párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Mi értelme van egyáltalán egy párkapcsolatban nőnek lenni? Hiszen előbb vagy utóbb úgyis megcsalnak majd egy szebbel, ha idősebb leszel egy fiatalabbal, ha szülsz és szétfolyik az alakod akkor egy csinosabbal, meg különben is...A legtöbb férfi úgy tapasztaltam eddig nem olyan nővel jön össze, aki kinézetre tetszik neki, hanem aki kedves, jól főz és közben ezek a pasik a gyönyörű nőkre izgulnak, akiknek kifogástalan a kinézetük. Arra akarok kilyukadni, hogy az ember tényleg sosem lehet biztos benne, ő kell e annak az embernek. Az eddigi kapcsolataim véleményem szerint azért mentek tönkre, mert a férfiak a személyiségemet szerették, de playmatekre, modellekre, szépségkirálynőkre vágytak volna, már mint elvárták volna hogy így nézzek ki. Szóval...Most akkor tényleg nem értem, hogy lehet egy magamfajta átlagos nő boldog és elég önbizalommal megáldott egy párkapcsolatban, vagy egy dundi vagy egy csúnya. Az ilyen nők szerintem csak pótlékoknak kellenek, jobb mint a semmi, beszédesebb mint a levegő alapon. Közben pedig az ő pasijaik, férjeik csinos, gyönyörű nőkre vágynak. Szóval én most úgy vagyok vele, hogy majd akkor kezdek párkapcsolatba, ha gyönyörű leszek, kisportolt, makulátlanbőrű mert másképp nincs értelme, nem tudom felvenni a versenyt a többi nővel.
2011. szept. 12. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 A kérdező kommentje:
a legtöbb férfi olyan nővel jön össze, aki kinézetre nem tetszik neki, úgy értem, mert az igazán szép nőkre rá sem mernek nézni, ezért maradnak a kisnyomik kb. vagyis a hígja, a pótlék, akit könnyű megfogni. engem már rengetegszer meg akartak változtatni, de sosem hagytam magam, egyik pasim magassarkúba akart kényszeriteni és 50kg-ra akart fogyasztani, a másik szerint meg sminkelnem kellett volna, szoliztatni a hófehér bőrömet, és befesteni feketére a szőke hajamat.
2011. szept. 12. 15:05
 2/89 anonim ***** válasza:
86%

A legnagyobb baj az, hogy te magad nem hiszed el magadról, hogy szerethető vagy és meg tudod tartani a pasit.

Csak olyan kapcsolatban érdemes élni, ahol ezt elhiszed. Egyébként tényleg nem érdemes.

2011. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen igazad van!

Maradj csak egyedül, ha már most ilyen sötét vagy!!!

2011. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
80%

azért mert te nem a megfelelő pasikba botlottál bele, még ne, kivetíteni az egész világra ezt a megkeseredett felfogásodat.


én tudom hogy van nálam szebb és okosabb is, de valahogy sosem stresszelem magam rajta. ha nem én kellenék neki, nem velem lenne.

elég sekélyesen gondolkodsz, ha úgy véled, h a pasiknak minden a külső.

hiába szép egy lány, ha ciki vele megjelenni bárhol, mert olyan ostoba.

az értelmes emberek nem az alapján ítélnek meg valakit, h milyen a külseje, hanem hogy milyen a személyisége.

2011. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon negatívan állsz hozzá a férfitársadalomhoz. Ez azért van, mert még nem találtál egy olyan férfit sem, aki önmagadért szeret.


Tehát azért, amilyen te vagy: a gondolkodásod, a szemed, a nevetésed, stb. És ne hidd, hogy monden pasi a playmate-ekre bukik. Megnézik őket, egyszer-kérszer fantáziálnak róluk, és ennyi.


Félreértés ne essék, a playmate-típusú lány is lehet jó háziasszony :) De ennyek nyilván kisebb az esélye.

Javaslok neked egy könyvet: Csernus Imre: A férfi (sok minden meg fog világosodni előtted) Én kétszer is elolvastam, másodszorra kicetliztem a fontosabb gondolatokat is.

2011. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj, de szerintem te pont ezért nem felelsz meg nekik. Ennyire felszínesen látni a világot!!!! Te jó ég!

Sokat kell még tanulnod!

2011. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
74%
kb. 17 éves koromig én is így gondolkodtam... ;)
2011. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
80%

Nem írtad, hogy hány éves vagy.

De szerintem, csak az a baj, hogy eddig olyanokkal akadtál össze, akik át akartak formálni. Nekem is volt ilyen pasim, az egyiknek nem tetszett, hogy sportolok, a másik szoliba akart járatni. De ezektől én rövid úton megszabadultam. Nehéz ezt elhinni, de fogsz olyat találni, aki nem akar megváltoztatni. Aki meg igen, attól minél előbb szabadulj meg, de előtte nyugodtan elmondhatod neki, hogy szerinted neki miben kellene megváltoznia. Mindjárt másként gondolkodna.

2011. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
92%
Szegénykém jól megégetted magad. Hidd el, ha a lelked meggyógyul, találkozni fogsz egy olyan pasival, akinek te vagy az álma, és rád várt egész életében! Létezik normális párkapcsolat, és jó házasság megcsalások nélkül is, de ehhez olyan partner kell, aki úgy szeret, ahogy vagy, és azért imádkozik, hogy ne változz meg, és maradj mindíg olyan, amilyen most.
2011. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 A kérdező kommentje:
Én mindig is úgy éreztem, hogy a személyiségemért szeretnek, a külsőmet pedig csak azért mondják szépnek, mert a kedvességem azzá teszi. Kedvesarcú, átlagos nőnek tartanak. De ha a szerelemről van szó, mint minden másban ebben is maximalista vagyok, ha valaki szerelmes belém, elvárom, hogy engem gyönyörűnek lásson, a leggyönyörűbbnek. Ha mást lát annak, akkor az nem is szerelem. A legutolsó kapcsolatom förtelmes volt, a pasim mindig a voksán virág tipusú csajokat méltatta, feketehajszolibőr, nekem meg fehér a bőröm, mindig megjegyezte hogy itt egy pati, ott egy anyajegy, menjek sportolni, meg ott egy striacsik, kenegessem, de könyörgöm én ember vagyok. Oké megpróbálom kihozni magamból tényleg a lehető legtöbbet, de van amin nem tudok változtatni, pedig szeretnék. Tanultam ebből a kapcsolatból és legközelebb tényleg majd akkor ha minden tökéletes, mindennel elégedett vagyok. Mondjuk elég sok csúnya, pufi, stb nőt látok helyes pasival. Szóval...
2011. szept. 12. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!