Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi, aki nagyon...

Van egy pasi, aki nagyon bejön, állítólag énis neki! Mindketten párkapcsolatban élünk! Felvetődött a titkos kapcsolat! Én attól félek beleszeretekésutánarossz lesz, hogy hazakell menni, és nem lehetünk együtt! Mi a véleményed? /szeretjük a párunkat/

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
hehe:-))) tényleg szereted a párodat???? szerintem ha szeretnéd, akkor nem az lenne a legnagyobb gondod, h összejöjj-e egy másik sráccal...
2009. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ne kacérkodj a tiltott gyümölccsel! Nem éri meg. A hűség sokkal kifizetődőbb!!!
2009. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az a véleményem, hogy ha szereted a párodat, akkor eleve nem kavarsz mással, de ha mégis,akkor sem szeretsz bele!

Ha már egy kicsi esélyét is látod annak, hogy van esélye a beleszeretésnek, akkor gondold végig a jelenlegi kapcsolatodat, mert valami nagyon nem oké.

Amellett, hogy rossz lesz a szeretőd nélkül még a párod szemébe is bele kell tudni nézni, ami nagyon nem lesz egyszerű, a lebukás esélyét pedig még nem is néztük.

Te döntöd el, hogy kell-e ez az izgalom, de én a helyedben nem tartanék két vasat a tűzbe.

2009. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem éri meg, de hát nagy a vonzalom! És igen imádom a párom!!!Mindenkinél jobban szeretem.
2009. aug. 15. 14:40
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Azt gondolom, hogy undorító 2 olyan ember háta mögött titkos viszonyt folytatni akik semmiről nem tudnak. Ha szeretitek egymást akkor talán korrektül le kéne zárnotok a kapcsolataitokat. Nekem ez a gyengém, ez egy pasitól is undorító, de egy nőtől még inkább. (ezt úgy mondom hogy nő vagyok). A pasik sokáig el tudnak menni gátlástalanul,de egy nőben lehetne tartás, hogy egy titkos dugásért ne csináljon ilyen aljasságot. Amúgy meg úgy gondolom hogy mindenki visszakapja az élettől az ilyen tetteit, majd ha te is szerelmes leszel és bízol valakiben, aki a hátad mögött bohócot csinál belőled, biztos jó érzés lesz. És őszintén ha belemész ebbe, akkor kívánom is, velem megtették, majd rájössz te is.

27

2009. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi és igazatok van!!! Hülyeség,nem teszem tönkre az életem!!! Azthiszem ez azért van mert túl rég vagyunk együtt,nem volt igazán fiatalságom.
2009. aug. 15. 14:43
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Ja és még annyi, hogy ti nem szeretitek a párjaitokat csak kényelmes nektek velük, mert hülyének nézve őket azt csináltok a hátuk mögött amit akartok.

EZ nem szeretet hanem egy qrva ki.baszott nagy önző egoista szarfos duma.

2009. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Jàrtam én is ilyen cipöbe,tettem fel hasonlo kérdést,néhàny honapja,és kiderült,csak fellàngolàs volt,még jo hogy nem történt semmi köztünk.

Ha ma meglàtom azt az illetöt az utcän,el se tudom képzelni hogy hogy képzeltem én vele jövöt.

2009. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak a 14.44-es értett meg! Köszönöm Neked!Igazatok van,rohadt szemét lennék,ha megtenném. És nem is teszem! Köszönöm asegitséget!!!!
2009. aug. 15. 14:46
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

nem csak az értett meg aki nem cseszett le, hanem az is aki elmondta hogy egy undorító szuka lennél ha megtennéd.

Csak mindenki azt veszi megértésnek, ha körbenyalogatják meg megsimizik.

2009. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!