Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Laza vagy komoly kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza vagy komoly kapcsolat? Egy csókból lehet következtetni egy pasi érzelmeire?

Figyelt kérdés

4 hete ismerkedtem meg Neten keresztül egy sráccal(26). Az elején tisztáztunk hogy mind2en csak "tartósabb" laza kapcsolatot szeretnénk -korábbi kudarcos párkapcsolataink miatt- most 1ikünk sem vágyik komolyra (nála a laza kapcsolat: barátság + szex)

Mégis úgy érzem h ő többet akarna.....mindig ő keres először, ő kezdeményez, mióta megismertük egymást napi szinten ír 1-2 sms-t, leveleket, szinte minden napjáról beszámol és ha nem írok vissza akkor pedig megsértődik. Nagyon nagy beszélőkéje van, aminek örülök is mert én nehezen oldódó típus vagyok (eddig 3-szor találkoztunk / minden 7en csak 1szer) Msn-en flörtölgetünk és ott elég rámenős, de élőben úgy érzem h nem akarja siettetni a dolgot, nem vagyok kezdeményező, megvártam h eddig ő kezdeményezze a csókokat mind az 5-ször, de mikor már 1másba gabalyodunk picit (sajnos én nagyon hamar felizgulok rá már elég egy hosszabb nyelves csók) mindig úgy érzem h visszafog…pedig állítólag már 2 hónapja nem volt nővel! De akkor most laza kapcsolatot akar, vagy nem??? Mert ha igen akkor nem tudom miért fogja vissza magát, mert részemről már benne lennék komolyabb pettingbe is, de tudom h őt sem kéne félteni és biztos érzi is h már eléggé kívánom, ezért nem is értem miért "szórakozik" velem... :S

Amikor először megcsókolt 1ből nyelves csókot adott, elég mohó volt amin meg is lepődtem picit nagyon hosszúra sikeredett majd átváltott érzékire és észrevettem h neki inkább az jön be ha percekig csak csukott szájjal összeér a szánk, amit jó nagy szenvedéllyel csinál, néha már alig kapok levegőt :D

Mire lehet következtetni ebből a csókból? Lehet h kezd belém szeretni? Ha laza kapcsolatra vágyik akkor miért nem gyorsítja fel 1 picit az eseményeket? Mondjuk megemlítette hogy jövő hónapban egy 7végén egyedül lesz otthon, felhívás keringőre? Amúgy 1álatán NEM vagyok könnyen kapható típus, de szeretem kimutatni a vonzalmamat. 23/L


2011. aug. 28. 13:25
 1/3 anonim válasza:

Mire a végére értem már elfelejtettem az elejét, de újra olvastam :D

Ha tényleg nem vágysz komolyabb kapcsolatra, akkor nem kellene ennyiszer találkoznotok, csak az kellett volna amit mind ketten akartok, vagy megkérdezed tőle, hogy nem-e akar járni, vagy pedig kezdeményezd te, de ha élvezed ahogy csókolgat, akkor azt egy kapcsolatban is lehet élvezni. Ha szereted, amit szerintem te teszel, akkor hát kérdezd meg, és járj vele. :)

2011. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jó lesz neked ez a srác, szerintem.

(Na, jó lett ? )

2015. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányom, te sem tudod, hogy mit akarsz. Sajnálatos dolog, a srác meg megbolondul érted... Ne játsszál vele !
2021. máj. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!