Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapuzárási pánik? A pasi...

Kapuzárási pánik? A pasi 38-éves 2 gyerekkel a nő 25! Lehet ebből tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 07:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg nem kizárt, ha a nö elég érett, a férfi meg elég rugalmas, ezen kivül a gyerekek is elfogadják a helyzetet.
2011. jún. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát.. ki tudja..


Bátyámnak sem jön össze semmi komoly kapcsolat. Két gyerek apukája, s bizony sokáig nem bírják mellette a huszonéves nők. Ő 35 éves most.

2011. jún. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a gyerekek az anyánál maradnak.nem ez az első eset nála,h ilyen fiatal nő "kell" neki.
2011. jún. 30. 07:26
 4/16 A kérdező kommentje:
utolsó!mi az hogy sokáig nem bírják mellette a nők?
2011. jún. 30. 07:27
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem kapuzárársi pánik. A testvéred egyedülálló, azt keres maga mellé, akit akar, nem csal meg senkit. Az meg, hogy jobban tetszik neki egy 25 éves, mint egy 35 éves... szerintem normális:)
2011. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

A párod még együtt él a feleségével? Mert ha igen, akkor az a kapuzárási pánik. Ilyen esetben a férfi csaló és nem érdemes rá pazarolnod a fiatalságod.

Ha különélnek v elváltak, akkor a férfinak lehet komoly szándéka is. Ebben az esetben nem feltétlenül kapuzárási pánikról beszélünk.

Az én párom 38 volt én meg 24 mikor összejöttünk. Ő akkor már rég elvált. Mi szépen éldegélünk együtt.

2011. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
húú, bocsi, összekevertem az egyik hozzászólóval, azért hittem, hogy a testvéred. Azt hiszem, még korán van nekem a gyk-hoz :)
2011. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Egy 38 éves férfi tök FIATAL!

Hogy lenne már kapuzárási pánik?

Jó, ég, mintha egy vén tata lenne egy 38 éves ember!

Majd, ha 58 éves lesz, akkor lehet kapuzárásról beszélni.

Bár, amióta kapuzárási mellett már kapunyitási pánik is van, nem csodálkozom semmin.

Azt sugallja a világ, hogy:Pánikolj, pánikolj, akárhány éves vagy. Sose legyél jól, mindig szorongj valamiért!

Nem kell ezen aggódni.

Ez normális korkülönbség, 25 éves nő az már felnőtt, dolgozó, önálló nő, a 38 éves férfi meg egy felnőtt, de fiatal férfi.

Simán működhet.

2011. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Kapuzárási pánikja már lehet egy 30-as évei végén járó családos férfinak.

2011. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Max. 6-8 hónapig elvannak, aztán a csajnak elege lesz. Mert ugye ott vannak a gyerekek, s nyilván bátyámnak ők az elsők. A fél év végére mindig baj, ha megy tesóm a gyerekeihez, meg, hogy ezt és azt vesz nekik. Amihez aztán semmi közük nincs nincsen! Tesómnak általában, ha megtetszik valaki, ha úgy akarja a csaj is, komolyan is gondolja. Nem szórakozik a nőkkel. Ha valaki összejön egy családos, de elvált apukával, azzal számoljon, hogy neki a gyerekek- jó esetben- mindig fontosak lesznek!
2011. jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!