Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közületek valakinek mondott...

Közületek valakinek mondott valaha olyat az apja, hogy szereti, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem az nem létezik, ami a nyálas amerikai sorozatokban és filmekben van, hogy az apa beszélget valami komoly dologról a lányával, majd azt mondja, hgoy "szeretlek", és megöleli. Szóval ilyen ninscen, vagy jaítsatok ki ha tévedek! :D
2011. márc. 2. 18:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mondta-e, de tudom hogyha valaki szeret, felesleges mondogatni, ráadásul utálom is ha valaki ezt mondja nekem mert nem tudok rá mit felelni.
2011. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Jó akkor furán tettem fel a kérdést, mert azt bárki mondhatja hgoy szeret, de hogy úgy is érez? Na szerintem olyan nincs!
2011. márc. 2. 18:31
 13/37 anonim ***** válasza:

Valamikor biztos mondta, de már nem emlékszem rá.

A kapcsolatunk nem az igazi, alkesz a drága, de szokta éreztetni, hogy fontos vagyok neki. Pl. mikor megyek valahova hosszabb időre, vigyázzak magamra, bármi van hívjam, ehhez hasonlók. Kár, hogy iszik és rengeteg mindent tönkretett régen és most is, én semmit nem érzek iránta már régóta, max. undort.

2011. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
18:29 vagyok. szerinted nincs olyan hogy egy apa szereti a gyerekét?? Elég fura környezetben nőhettél fel. Engem szeret apám, tudom, még ha nem is mondja (legalábbis nem emlékszem rá), és a legtöbb ismerősömmel is így van, ők is rendes családban nőttek fel. 20n
2011. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
soha. de engem nem is szeret.
2011. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
18:32, miért fura?? Mármint nekem mindig így tűnt normálisnak. 1)Nincs agyonszeretgetés 2) Szülőkkel nem beszélgetünk csak felszínes témákról, semmi "kínos" magánéleti beszégletés. NEm így a normális?
2011. márc. 2. 18:40
 17/37 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura amit írsz. Személyes témákról én sem szeretek beszélgetni, de nem csak a szülőkkel, hanem mással sem, húgom viszont "normálisabb" nálam, ő bármit megbeszél apámmal is meg anyámmal is, ők meg meghallgatják és jó tanácsokat is szoktak adni, támogatnak minket mindenben (anyagilag is). Nem is fogom fel, ti vajon milyen családban éltek...
2011. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Az agyonszeretgetés alatt meg nem tudom mit értesz, de apámmal sokszor megyünk el ide-oda ha épp ráér, megölelni is meg szoktuk egymást,. Jó, ilyen nyálas amerikai-filmes jelenetek tényleg nincsenek, az igaz, de amúgy minden rendben.
2011. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Az agyonszeretgetés alatt néhai ölelést, ebszélgetést, közös programot értek... :D
2011. márc. 2. 18:58
 20/37 anonim ***** válasza:

Szerintem az apukák amikor már idősebb a gyerekük, félnek őt megölelni vagy megsimogatni, vagy megpuszilni...


Amikor még aranyos kisbabák vagyunk szeretgetnek minket de utána már csak akkor, ha pl. valami miatt büszkék ránk, és adnak egy puszit, vagy ha messzire utazunk pár napra, akkor esetleg még meg is ölelnek, de csak úgy spontán nem, pedig szerintem mindenkinek jól esne. Neki is és nekünk is.

2011. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!