Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közületek valakinek mondott...

Közületek valakinek mondott valaha olyat az apja, hogy szereti, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem az nem létezik, ami a nyálas amerikai sorozatokban és filmekben van, hogy az apa beszélget valami komoly dologról a lányával, majd azt mondja, hgoy "szeretlek", és megöleli. Szóval ilyen ninscen, vagy jaítsatok ki ha tévedek! :D
2011. márc. 2. 18:18
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
hát "csak egy apa, csak egy anya" Anyámmal sem vagyok sokkal közvetlenebb kapcsolatban, de őt azért megölelem néha, meg puszit is adok neki..
2011. márc. 2. 23:15
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Az én apukám is szokott megölelni, meg mondja hogy szeret. Elváltak a szüleim, három éve, azóta megromlott kicsit a kapcsolatunk, de még így is mondjuk egymásnak.

Kiskoromban nagyon apás voltam ő fürdetett (amikor még nem tudtam egyedül!!!), ő fésülte a hajam reggelente, ő etetett, ő pelenkázott, mindent tőle kértem. Anyukámat is imádom, nagyon, de én mégis apukámat akkor "jobban" szerettem. Vagy nem tudom. Szerintem a húgom ezért is lett annyira anyás, nem is ragaszkodik apuhoz, apu sem a húgomhoz, én vagyok a "kedvenc". Mielőtt elváltak, ha részegen hazajött, csak akkor hagyta abba a veszekedést, ha megkértem, néha megkért hogy beszélgessek vele éjszaka, mert nem tud elaludni (ha anyu elköltözött a másik szobába a veszekedések miatt), szóval mi jóban voltunk. Aztán most, hogy eljöttünk, én vagyok az egyetlen aki még kitart mellette, csak mostanában velem is csúnyán beszélt, lek*rvázott stb, mert most összejöttem az első barátommal és nem tetszik neki :] De ettől függetlenül szeret, én is őt, szoktuk egymást ölelgetni, megpuszilni, kérdezi hogy szeretem e, meg ő is mondja nekem.

Kérdező, te fiú vagy? Csak mert szerintem a fiúkhoz máshogy állnak hozzá az apukák nagyobb korban. Mert ott mégiscsak két férfi van jelen.

2011. márc. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem mondja de tudom :D


mondjuk én nagyon apás vagyok még mindig. persze legózás helyett most inkább elmegyünk sörözni.


28 N

2011. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként, utolsó előtti, 18 éves lány vagyok.
2011. márc. 3. 10:26
 35/37 anonim ***** válasza:

hát nekem se mondta még soha,de én se neki így konkrétan fura lenne:D

de ettől függetlenül tudom,hogy szeret és én is szeretem. de például azt mindig mondja hogy vigyázzak magamra vagy hogy milyen büszke rám:) de anyukámmal más a helyzet kb mindent meg tudunk beszélni. és neki jobban ki lehet mutatni,hogy szeretem:D szerintem egyénfüggő.

2011. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nekem sem mondta még sohasem... de ha nekem férjem, és gyerekem lenne, én furcsállanám, ha a férjem sosem éreztetné a gyerekünkkel, hogy szereti. Elég érzéketlen családban nőttem fel, mindenki csak szidja a másikat, szeretet nulla. Ha saját családom lesz, ezen változtatni szeretnék.
2011. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Te jó isten ,ti hol nőttetek fel?

Én nekem mondja, amikor hazahoz minket magától, mert elváltak a szüleim. Akkor megöleljük egymást, és mondom ,hogy szeretlek ,meg ő is mondja.

Igaz, nincsenek ilyen nyálas amerikai filmek, de akkor is...!

2016. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!