Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közületek valakinek mondott...

Közületek valakinek mondott valaha olyat az apja, hogy szereti, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem az nem létezik, ami a nyálas amerikai sorozatokban és filmekben van, hogy az apa beszélget valami komoly dologról a lányával, majd azt mondja, hgoy "szeretlek", és megöleli. Szóval ilyen ninscen, vagy jaítsatok ki ha tévedek! :D
2011. márc. 2. 18:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Az én apám sem mondta soha, és nem is igazán mutatta ki, nagyon magába burkolózó. Sokáig én sem tudtam, érez-e valamit egyáltalán velem kapcsolatban.. Aztán felnőttem, jöttek az első elmászkálások, pasik, stb, és onnantól kezdve néha nem győztem pislogni a meglepetéstől. Mástól hallottam vissza, hogy mennyire aggódik értünk (értem és a testvéremért) és hogy belepusztulna, ha történne valami velünk.. és a zűrös szakításom után le kellett fogni, hogy nehogy nekimenjen a nála háromszor nagyobb exemnek, mikor zaklatott..:) Ezek nagyon jól estek..
2011. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Igaz mondani nem szokta, de nálunk rendszeres az ölelés, és minden nap beszélgetünk legalább egy kicsit, de van hogy hosszú órákat.

Igaz, amit egy előző válaszoló írt, hogy mióta idősebb lettem azóta kicsit fél, nehogy "félreérthető" legyen a szeret kifejezése, de még így is szerintem sokan azt mondanák, hogy furcsa milyen közeli a kapcsolatunk, szimplán csak azért, mert a többség nem ebben nőtt fel, nem ehhez szokott.

2011. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondta:) Nagyon szeretem édesapámat, bármit megtenne értem.

20-L

2011. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Hát örülök, hogy ennyi pozitív élményről írtatok... :D Mármint, hogy Ti ilyen jóban vagytok apukátokkal!! Számomra fura, de örülök neki! :)
2011. márc. 2. 20:28
 25/37 anonim ***** válasza:

Nekem mondja..mindig is mondta. Amikor kislány voltam is.

Most, hogy elköltöztem otthonról, mert már a párommal élek, akkor is van, hogy megölel és azt, mondja, hogy szeret.


Apunak mindig az volt a véleménye, hogy addig kell kimutatni, hogy szeretünk valakit, amíg él.

Én is ennek a híve vagyok és igyekszem minden nap kifejezni a páromnak is, hogy örülök, hogy velem van.


Amúgy Apu biztos nem mindennapi ember, gyerekkoromtól kezdve felnéztem rá :)


22/L

2011. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Az én apukám is magábafordulós típus, de minden napi puszival ébreszt, és megölelget mielőtt elmegy dolgozni. És amikor hazajön és én is otthon vagyok szoktunk beszélgetni "komoly" dolgokról. (Jövőm, stb...) A szüleim nem váltak el, viszont az ővéi igen és ezt nagyon megsínylette ezért próbál nekem jobb szülőm lenni :)
2011. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Nekem se mondja, hogy szeret, de a viszonyunk nagyon jó és tudom, hogy nagyon szeret.

De mi a furcsa abban, hogy egy apa szereti a lányát??:S

2011. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Hát hogy nem tudom... ő csak egy apa... :D
2011. márc. 2. 21:24
 29/37 anonim ***** válasza:
Engem nagyon szeret apa :D mikor megszülettem nem mert megfogni mert félt hogy összefogok roppanni a kezei között de anya határozottan odaadott neki,utána le se akart tenni :D Folyamatosan velem volt :) most már 15 éves vagyok de még mindig becézget és mondja hogy mennyire szeret :D:)
2011. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"csak" egy apa? Mitől kevesebb Ő egy anyától? Jobb esetben szerintem nem kéne, hogy így legyen. Ugyanolyan része kéne, hogy legyen a családban...

Legalábbis nálunk az apa ugyanúgy a család része és nem csak egy pénzkereső..

2011. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!