Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a férjetek strici?

Figyelt kérdés

Vagy lányokat közvetít, vagy csak átveri őket, és lefotózza azzal a címszóval, hogy kiközvetíti őket ügynökségeknek és csak saját szórakozására kellenek neki a képek.

Nem tudom, melyik igaz.


És ez (bármelyik eset) nem bűncselekmény?


2009. febr. 17. 16:09
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nincs egy fillérünk se. Abból is gondolom, hogy csak egy csaló.
2009. febr. 17. 16:52
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
De a lanyok engedik magukat lefenykepezni ingyen? Mert ha penzt ker toluk, hogy kell a kozvetitesre, akkor kellene hogy legyen penzetek. Es otthon nezegeti a kepeket, vagy mit csinal veluk?
2009. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt tenném amit minden normális nő ebben az esetben, elválnék.
2009. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
37%
Megkérdezném hogy mennyivel tartozom.
2009. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Még örülnek is, gondolom, hogy nem kell tízezreket fizetniük a portfólióért meg a regisztrációért.

Az utolsót nem értem...

2009. febr. 17. 17:55
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék.
2009. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék, és feljelentést tennék. A szélhámosság is büntethető kategória.
2009. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én az első hozzászólóval szóról-szóra egyetértek. Nálam ez váló ok lenne és ha még illegális dolgot is tesz ráadásul, fel is jelenteném. Szerintem a felsoroltak közül mindegyik bűncselekmény bizonyos körülmények között.
2009. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem kér pénzt, ez még ugyanúgy csalás, és szélhámosság, mert hamis ígéretek ürügyével vesz rá lányokat, hogy levetkőzzenek, és a fotójukat nem szabad felhasználásra adják át, hanem portfóliós céllal.

Ha ennek már a szándéka sincs meg a fotós részéről, akkor az kimeríti a szélhámosság bűntettét.

De feljelenteni igazából csak a megtévesztett lányok tudnák

2009. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

MIOTA ismeritek egymast?Van neki rendes munkahelye?

Elsosorban en kerdore vonnam,hogy mi ez az egesz,mit csinal,es miert csinalja,masreszt pedig ha legalis,komoly munka,akkor nem kellett volna titokban tartania mostanig.

Buzlik ez az egesz,de velemenyem szerint hozd elo a temat,es beszeld meg vele.Higgadtan.

2009. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!