Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a férjetek strici?

Figyelt kérdés

Vagy lányokat közvetít, vagy csak átveri őket, és lefotózza azzal a címszóval, hogy kiközvetíti őket ügynökségeknek és csak saját szórakozására kellenek neki a képek.

Nem tudom, melyik igaz.


És ez (bármelyik eset) nem bűncselekmény?


2009. febr. 17. 16:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%
Adnék neki két nagy pofont, és elhagynám!!!!
2009. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
70%

Menekülj!

Ha ezt most tudtad meg, nem tudod, hogy reagál, ha el akarod hagyni.Ne szembesítsd őt semmivel, nem a te dolgod. Hagyd el a lehető legkisebb kavarással.Majd max. utólag feljelented.

Neked nem az számít, hogy bűncselekmény-e, bármi az igaz, rád nézve nagyon gáz. Lépj le és kész.

2009. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Már írtam ide, az elején, de most jutott eszembe egy eset!!!!!!!!!!!!!!!!!


Válj el tőle vagy legalább feljelentést tegyél, mert később esetleg tettestárs lehetsz! Mert ha tényleg ezt csinálja, akkor bűncselekmény. És kitudja miről nem tudsz még.

Szerintem add be a válást, ennél jobbat érdemelsz.

Vagy valami jogi lépést tegyél, hogy téged később ne tudjanak bemártani.

Az ilyen embertől az is kitelhet, hogy majd megpróbálja rádverni vagy kitudja.


Ez csak most jutott eszembe, azért írtam le. Lehet, pontosan nem így megy, nem tudom, még fiatal vagyok, férjnél se voltam még, csak segíteni akartam.


Minden jót, szia.

2009. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
70%
Dobd ki a francba, egy hülye lúzer a fickód, neked meg gratulálok, hogy sikerült kifognod...
2009. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo,kerlek irj,hogy alakultak a dolgok,sikerult beszelni a ferjeddel?
2009. febr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, végre döntésre jutottam és elválok.

Csak az a baj, hogy még igazán dühös se vagyok rá. És ez szerintem nagy baj, mert azt jeleni, nem érzek iránta semmit.

Megpróbálok helyesen dönteni, de ha belegondolok, mit teszek az egyéves gyerekünkel, csak bőgni tudok.

Most az a kérdés, feláldozzam-e a saját boldogságomat a lányom boldogságáért, és hogy ne szakadjon el az apjától...

2009. febr. 25. 13:21
 27/28 anonim ***** válasza:

szia,a 07:35-os vagyok,

szerintem ha meg csak duhos sem vagy ra,mert nem erzel iranta semmit,akkor ez a kesobbiekben sem valoszinu,hogy jora fordul.

Az 1 eves gyerek meg meg tul kicsi,hogy felfogja,valoszinu kesobb lenne rosszabb neki is,mikor megerezne es eszrevenne,hogy a szulei boldogtalanok egyutt.

Amennyiben a ferjed valoban csalo,es eltitkolta eloled,ugy azt jelenti,nincs koztetek bizalom.Az nelkul meg fabatkat sem er az egesz.

2009. febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
ha lányokkal foglalkozik akkor tuti hogy meg is d..ja őket!=megcsal=mehet a levesbe.
2009. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!