Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Hosszú lesz, de megpróbálom röviden.

Figyelt kérdés
Helyzet: van egy barátom(20), akinek van egy betegsége, de viszont van egy velem egykorú(18) fiú, akivel van valami vibrálás köztünk.A barátomat szeretem, de most nagyon hullámvölgyben vagyunk karácsony óta.Tudom, hogy nem kéne lekössem magam, de hogyha szakítanék vele az nagyon megviselné, mert Ő még mindig szeret.Én is szeretem, de már nem úgy.Nem tudom mi lenne a megoldás.Tud valaki valamilyen tanácsot adni?
2011. márc. 2. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
milyen betegsége van? fertőző, vagy halálos? Köze van a kapcsolatotok romlásának a betegségéhez?amiatt távoldótál el tőle?mióta vagytok együtt?
2011. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha szereted, de most épp nem tuti minden, akkor ne hagyd el a bizonytalanért. amúgy pedig szánalomból- betegség- ne maradj senkivel... ha látsz reményt a pozitív fejleményre, akk próbáld folytatni.
2011. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem halálos, nem is fertőző, csak öröklődő.A romlásban benne van ez is.Próbáltam úgy hozzá állni, hogy legyőzzük együtt meg minden de Ő nem akarja én meg akkor minek erőlködjek?Kb.másfél éve
2011. márc. 2. 22:46
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát már 3 hónapja nem tuti minden.:S és nem tudom, hogy mennyit bírok még.Nem szánalomból vagyok vele, mert valamit még érzek, de az nagyon csekély.
2011. márc. 2. 22:47
 5/19 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. Óriási felelősséged van, hogyha elhagyod, esetleg elkezd romlani az állapota...

Vannak lépések, amelyeket meg kell tenni..

2011. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok, de nem szeretném, hogyha miattam lenne rosszabb.:S
2011. márc. 2. 22:55
 7/19 anonim ***** válasza:

Nincs rajtad felelősség. Még nem kötelezted el magad neki, nem volt meg a jóban rosszban, egészségben betegségben.

Még fiatal vagy, csak mert beteg kösd le magad nála, és legyél boldogtalan, amit Ő is érez, ez által ő sem boldog ? Inkább legyetek jóban, bár az nehéz talán nem is működne.

Nehéz lenne lelkiismeretfurdalásom lenne, mégis vele szemben is ez a tisztességes, mert mindenki olyan társat akar aki szereti és ki is mutatja. És neked is miután túltetted magad, folytathatod az életed. A betegség dob egyet a lelkiismeretfurdalás részén a dolognak, de ha nem lenne, akkor maradnál ? Valószínűleg nem. Minden kapcsolatnak mikor vége van nehéz, időbe telik felemészteni, de akkor sem a te felelősséged vele maradni párkapcsolati szinten.

2011. márc. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
EGy bnőm ugyanebben a helyzetben volt. Kitartott, ápolta, elviselte a srác nagybátyjának zaklatását, aztán mikor a fiú jobban lett, akkor megcsalta a csajt, és szakítottak.
2011. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Megcsalni eszem ágában sincs, mivel neki is vannak érzései és én meg alapból nem vagyok olyan.Kedves 01:56! Elgondolkodtató, amit leírtál,köszönöm.De viszont is egy tényező, hogy ő szeret(szerelemmel), de én már máshogyan szeretem.:S
2011. márc. 3. 14:50
 10/19 anonim ***** válasza:
A fiú csalta meg a lányt, nem fordítva.
2011. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!