Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Mit tegyek, ha a barátnőm valamiért megbántva érzi magát, és egyszerűen nem beszél, csak röviden válaszol a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt sem tudom, mi a problémája. Megkérdezzem tőle, vagy várjak addig, míg el nem mondja, miért haragudott meg rám? Nem érzek bűntudatot sem, mert szerintem nem követtem el semmi rosszat ellene.
2011. febr. 14. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell, varj 2-3 napot is es le fog nyugodni azido alatt. Adj neki idot, mert lehet, hogy a kerdezgetes tovabb idegesiti. Nem lehet tudni, hogy miert haragszik. Az is lehet, hogy valamit felreertett vagy te nem vetted eszre, hogy valamelyik megjegyzesed banto volt (a legtobb ferfinek nem nagyon van erzeke ahhoz, hogy ezeket eszrevegye, a nok pedig tul sokat latnak bele a szavakba).
2011. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:)

Ültesd le, vágj iszonyat komoly arcot. Nézz nagyon mélyen a szemébe. És kérd meg szépen, hogy mondja el mi a baj. Ha ezután sem teszi akkor te is kicsit megsértődhetsz, és akkor majd magába nézz ő is, majd ő kezdeményez beszélgetést. Ez eddig mindig bevált :D

2011. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is lány vagyok, és már lassan egy hete ezt csinálja :S

Egyébként köszönöm a választ :)

2011. febr. 14. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg kapcsolatban lehet a Valentin-nappal...

Adtál neki valamit?

2011. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na varj, nem ertelek. Marmint o csak barat-baratnod vagy szerelmi baratnod?
2011. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sima barát, nem vagyunk szerelmesek egymásba :)

(Bocsánat, hogy félreérthető volt a kérdésem)

2011. febr. 14. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat az volt, mivel ez a csaladi kapcsolatok kategoria. Ertem, hogy nem akarod a szex, szerelembe kiirni, de akkor legalabb a kultura, kozossegbe tedd, mert oda valo. Igy teljesen felreertheto. Meg mindig azt mondom, hogy varj, nem tudsz mit csinalni, de majd megenyhul es elmondja, hogy mi van. Az is lehet, hogy valami pletyka kavart be.
2011. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!