Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne becserkészni...

Hogyan lehetne becserkészni egy olyan férfit, aki nagyon okos, nagyon elfoglalt, folyton rohan, és igazából nem sokat tudok róla, mit tesz szabadidejében?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 11:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%
Szólisd le hogy szeretnéd megismerni ha be jössz neki szakít rád időt.
2011. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Első fontos kérdés: van-e párkapcsolata. Azt már tudod?
2011. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%
Legfeljebb egy-két éjszakára jó leszel neki. Normális férfi nem becsüli semmire azt a nőt,aki nyomul rá.
2011. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Itt tudod megvásárolni a szükséges eszközöket:


[link]


A férfi méretétől és típusától függ, melyik a számodra legmegfelelőbb termék.

2011. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Kedves 11:16-os, hát ez vicces volt!

A férfi elvált, ennyit tudok. Nem akarok nyomulni, de valahogy jó lenne, ha észrevenne.

2011. márc. 3. 11:20
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

Az utolsónak üzenném, hogy nyomulni úgy is lehet, hogy az nem tűnik igazán nyomulásnak, csak szerencsés véletlennek :)). Engem is így akart becserkészni a férjem. Neki az volt a szerencséje, és hogy pont abban a témában kerestem szakértőt, amiben ő profi, és felajánlotta a segítségét. Az együtt töltött idő alatt kiismertem, és megszerettem.

A kérdezőnek: valamit pedig muszáj lesz kiderítened róla az ismerősein keresztül, hogy hova járogat szabadidejében, vagy van-e szüksége segítségre valamilyen témában. Máshogy nem fog menni.

2011. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek a 11,21-el, de továbbmennék: azt is ki kellene deríteni, van-e barátnője, és főleg miért vált el? Lehet, hogy a rengeteg munkája mellett a kevés szabadidejét nem a feleségére - esetleg gyermekeire - fordította, hanem másik nőre? Járd körbe alaposan ezeket a dolgokat, mielőtt valóban egy alkalmi barátnő lennél az életében.
2011. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Jaja. Lehet úgy is "nyomulni", hogy nem tűnik nyomulásnak. Mindenestre ha találkozol vele, akkor szépen mosolyogj rá. Ez már fél siker. :) Aztán valahogy ki kéne deríteni, hogy hova járkál. Bár én ha megtudnám, hogy mondjuk karate edzésekre jár meló után, nem hiszem, hogy oda utána mennék. :D Egy munkahelyetek van? Akkor ott kell valahogy többet feltűnnöd a közelében.
2011. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem könnyű eset. Szülészorvos, a barátnőm nála szülte a babáját.
2011. márc. 3. 11:29
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
...és te a szülészeten dolgozol? Vagy hogy ismerted (láttad) meg?
2011. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!