Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne becserkészni...

Hogyan lehetne becserkészni egy olyan férfit, aki nagyon okos, nagyon elfoglalt, folyton rohan, és igazából nem sokat tudok róla, mit tesz szabadidejében?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 11:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem, nem dolgozok ott. Párszor elkísértem vizsgálatokra a barátnőmet, akkor láttam a dokit.
2011. márc. 3. 11:31
 12/30 anonim ***** válasza:
80%
Oh..jaj. Hát ez nem könnyű eset, tényleg. Mert ha te nem vagy terhes, akkor mit keresnél egy szülészeten? Ha egy munkahelyen, de mondjuk más osztályon dolgoznátok, akkor legalább egy büfében össze lehetne futni. Nem is tudom mit tennék. Mondjuk soha nem voltam ilyen helyzetben (aza pasit becserkészni). Ha szülész, akkor esetleg nőgyógyászati rendelése is van? Az is szokott nekik lenni. Oda elmehetnél egy "vizsgálatra". ;-)
2011. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs magánrendelése.
2011. márc. 3. 11:36
 14/30 anonim ***** válasza:
74%
Az értelmiségiekre is ugyanúgy kell hatni, mint a többire. A gyengepontjuk, többnyire ugyanaz, bár ők talán szeretik, ha a nő nehezen megkapható! Próbálj elérhetetlennek tűnni, de valahogy mégis légy érdekes a számára!
2011. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%
De hogy legyen elérhetetlen és mégis érdekes, ha még találkozni sem könnyű a pasival? Egy szülész orvos, akinek nincs magán (nőgyógyászati) rendelése. A barátnőjét kísérte oda, mert az a pasinál szült. Egy nem terhes nő hogyan keveredik be egy szülészetre? Egyszerűen csak ott sétálgat? Megvárni munka után, követni..ezek meg már olyan nagyon nyomulós dolgok. Bár lehet, hogy szegény a sok melóból ki sem lát, örülne ha valaki rányomulna. (csak hangosan gondolkodom) :)
2011. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
66%
Szedj össze minél több terhes barátnőt és mindegyiket jószántadból kísérgesd hozza.
2011. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%
11:16 nagy arc vagy :-) Az első oldal utolsója a nyerő :-D
2011. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem őt csak úgy tudod közelebbről megismerni,ha bevállalod,hogy nyomulósnak tűnsz.Kismamának tetteted magad:)Aztán a vizsgálóban beszélsz vele.Siker vagy öngyilkosság.Ez sem a legjobb,mert egy komoly orvos nem fog örülni egy ilyen próbálkozásnak,egy esetet kivéve:ha megtetszel neki.
2011. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Én keresnék valakit, akivel jóban van, és akivel én is jóban vagyok. Talán sikerül elintézni, hogy egy összejövetelre mindkettőtöket meghívják, és ott bemutatnának neki. Akkor már könnyebben menne.

A dokik általában más dokikkal járnak össze, talán van a kórházban egy másik orvos ismerősöd, akivel ő is összejár.

Sok sikert.

2011. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

11:48-as, én is ezeket a kérdéseket tettem fel az előző kommentelő írására. :)

Nekem nincs orvos ismerősöm, tehát közös ismerősünk sincs. Ez a lehetőség kilőve. Egyáltalán az is foglalkoztat, hogy vajon egy orvos csak a saját köreiből választ párt magának (egy másik orvost), vagy közel engedne egy nem orvost is?

2011. márc. 3. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!