Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne becserkészni...

Hogyan lehetne becserkészni egy olyan férfit, aki nagyon okos, nagyon elfoglalt, folyton rohan, és igazából nem sokat tudok róla, mit tesz szabadidejében?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 11:04
1 2 3
 21/30 tetris ***** válasza:

Igazán nem akarlak elkeseríteni, de elég reménytelennek túnik a dolog.

Mert: 1. orvos, tehát a közvetleen környezetében egy rakás nő van, akik nyilván szintén észrevették, hogy vonzó a pasi

2. állandóan rohan, tehát nem érzett arra késztetést, hogy miattad megálljon, vagyis nem akadt meg rajtad a szeme

3. szülész, vagyis állanóan nők veszik körül

4. orvos szerintem a saját fajtájából választ párt magának. Úgy értem, hogy orvost keres párnak.

5. Nagyon nehéz lesz olyan helyzetbe kerülni, hogy ne tűnjön nyomulásnak a dolog.

Szerintem semmi esély nincs arra, hogy normál úton kapcsolatba kerülhess vele. Ha mindenáron szeretnél vele összejönni, akkor tényleg nem marad más lehetőség, mint a direkt módszer. Felhívod telefonon, vagy írsz egy sömit, vagy nem tudom. EGyenesen megmondod a szemébe, hogy mit akarsz tőle, aztán lesz, ami lesz.

Egy próbát megér.

2011. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ehhez viszont nincs merszem. Nem vagyok az a kezdeményező fajta, nyomulós meg végképp nem.
2011. márc. 3. 15:43
 23/30 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, mennyi nő teszi szét neki a lábát nap mint nap.
2011. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Hát ha a barátnőd nála szült,akkor esetleg azt is meglehet tenni,hogy meglátogatjátok 3man.Te,a barátnőd és kicsi.Amolyan háláskodás miatt.A barátnőd vinne neki csokit,hogy milyen hálás,hogy segített neki a szülésnél.És hirtelen eszébe jut,hogy ki kell menjen akár mosdóba,akár a kocsihoz,vagy egy fontos hivást kap,amit muszáj felvegyen. Ő kimegy a rendelőből,ti meg ott maradtok.Azalatt az 5 perc alatt tudtok pár szót váltani.Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Ha lesz fejlemény,légyszi irj,kiváncsian várom:)

19/L

2011. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nem kell esetleg egy másik okos, elfoglalt, rohanós (sőt, mi több, száguldozó) férfi? De csak ha nem kitétel, hogy orvos legyen! Na?!?
2011. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

21:22-es: Hát, ha a dokimmal nem jön össze, beszélhetünk róla:)


17:39-es: Tetszik az ötleted! Beszélek a barátnőmmel, remélem, benne lesz!

Köszi!

2011. márc. 4. 21:57
 27/30 anonim ***** válasza:

A legutóbbi válaszoló vagyok.

Az önbecsülésem nem biztos, hogy engedné, hogy szamár legyek ló helyett :)

Lehet, hogy hibás a következtetésem, de azt hiszem, hogy az elérhető legjobb férfit szeretnéd megszerezni. Arra kíváncsi lennék, hogy miért gondolod, hogy épp ő az?

2011. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem akartam az önbecsülésedbe gázolni.


Az elérhető legjobb férfi? Mostanában ő volt az egyetlen férfi, aki felkeltette az érdeklődésemet. Szeretem az okos férfiakat. Ő megtetszett nekem. El tudtam volna képzelni egy kapcsolatot vele.


Egyébként szerintem normális dolog az, hogy a "legjobb"-ra törekszünk, ahogy írod. Szerintem mindenkinek vannak bizonyos elvárásai, vagy kritériumai, vagy nevezük aminek akarjuk, amiknek szeretnénk, ha a kiválasztottunk megfelelne. Ha ezeknek eleget tesz az illető, attól válik szimpatikussá számunkra és onnantól alakulhat valami, ha kölcsönös a vonzódás.


Te mi alapján választasz barátnőt? Nem törekszel az elérhető legjobbra?


Egyébként ez a ló már múltidő...

2011. márc. 21. 22:53
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem gázoltál az önbecsülésembe, ne aggódj:)

A kérdésem sem piszkálódó jellegű volt, én egyszerűen ilyen kíváncsi vagyok, szeretném jobban megérteni az embereket, mi zajlik a fejükben és mit miért tesznek. Természetesen igyekszem magamat is megérteni, ezáltal szeretnék jobb emberré válni.


Tetszett az érvelésed, tökéletesen érthetőek a gondolataid. Szívesen folytatnám veled a társalgást.


Igazad van, mindenki a számára elérhető legjobbat szeretné mindenből.

DE! Az tapasztaltam, hogy az emberi kapcsolatok nem ilyen egyszerűek.

Évekig bele voltam bolondulva egy olyan nőbe, akire egyes barátaim különböző jelzőket aggattak (azóta nem barátaim:) ), mind a külsejére, mind az életvitelére, ők egyértelműen rossz választásnak tartották, szerintük lettek volna jobb lehetőségeim is. De nekem ő volt a legszebb, a legjobb. Felőlem megjelenhetett volna az életemben Michelle Pfeiffer vagy Kristanna Loken alteregója, nekik már csak a szamár szerepe jutott volna :)

2011. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Az emberi kapcsolatok valóban nem egyszerűek. Az észérvek nem mindig működnek.


Amikor párt választ magának az ember, előfordul, hogy nem látja vagy nem akarja meglátni a másikban a hibát. Ez a szerelem. Elvakít. Leereszkedik a rózsaszín köd. De hangsúlyozom, a párt magadnak választod, nem a barátaidnak. Neked kell, hogy tetszen, neked kell jól érezned vele magad. Na és, ha a barátaidnak nem tetszik, akkor mi van? Persze, jó lenne, ha be tudnád mutatni nekik és amikor együtt vagytok, nem húzogatnák a szájukat, hanem örömmel fogadnák őt a körükben. Valamiért azt a lányt akartad, vele érezted jól magad, ő tudta megadni neked azt, amire vágytál. És évekig jól megvoltatok. Akkor a barátaid hiába is mondtak bármit, nem tudtak titeket összeugrasztani.

Máskülönben viszont, sokszor egy külső szemlélőnek jobb meglátásai vannak, mint akin fenn van a rózsaszín szemüveg. Nem tudom, utólag igazat adtál-e a régi barátaidnak. Ha igen, ha nem, gazdagabb lettél pár jó évvel, és szegényebb pár baráttal.

(Egyébként csak megjegyzem, hogy szerintem a barátaid jót akartak neked. Ők ismertek téged feltételezem már több éve, kiismertek, milyen vagy, nyilvánvalóan volt rálátásuk, milyen lány illene hozzád. Ezért is lepődhettek meg a választásodon, mert a tapasztalataiknak ellent mondott az akkori barátnőd. A barátok elmondhatják a véleményüket, de ha az támadó jellegű volt, akkor megértem, hogy leépítetted őket.)

2011. márc. 24. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!