Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétvernéd a férjed fejét ha...

Szétvernéd a férjed fejét ha nagyon bedühödsz rá? Normális hogy ilyeneket gondolok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 12:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%
szerintem normális, engem a legjobban a férjem tud felbosszantani. Őt szeretem a világon a legjobban, de ő is tud leginkább kihozni a sodromból. Amúgy soha nem káromkodom, de olyankor dől belőlem az otrombaság :)
2011. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
Van amikor én is erre gondolok,ha nem valósàgot mond.
2011. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
20%
Nem verném szét senki fejét, és nem vagy normális sem! Menj orvoshoz!
2011. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan típus vagy, akkor normális. Én olyan típus vagyok én is sokszor érzem ezt a barátomnál:D

Nem vagyok idegbeteg, de vannak olyan kis apró cseprő dolgai amikkel direkt húzza az idegeimet, olyankor legszívesebben kivégezném, csak hallgasson már el :D

De ezeket leszámítva imádom nagyon:D(L)

2011. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
az én férjem egy gyagya barom.
2011. márc. 3. 12:25
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
Hát, ha meg is fordulna ilyen a fejemben (nem szokott ilyen gondolatom lenni), akkor sem tenném meg. Egy gyagya barom miatt nem akarnék börtönbe kerülni. Ha annyira gyagya és reménytelen, hogy változzon, akkor elválnék.
2011. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha a kedvesem felhúz valami hülyeséggel, azt szoktam mondani, hogy nem ütöm a fejed, mert még hülyébb leszel :D

De mit csinált a férjed?

2011. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%
Nem verném szét, hisz a gyerekeimnek is azt tanítom, hogy az agresszió értelmetlen és nem vezet sehová. Senki nem ér annyit, hogy miatta ott éktelenkedjen egy felfüggesztett az erkölcsi bizonyítványomban.
2011. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

most a legujabb hogy kölcsönadta a pénzünk 1 éve 2 hónapra a megtakaritott pénzünk. most ezért nem lehet babánk. papir nélkül adta oda, nem akarják visszaadni gunyosan röhögnek hogy milyen pénz...ök nem tudnak semmiről..

meg folyton ilyen gyagya dolgai vannak.

2011. márc. 3. 12:35
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért lehet, hogy szétverném....
2011. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!