Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál anyu direkt is...

Miért csinál anyu direkt is ilyeneket?

Figyelt kérdés

Szólok neki, hogy szeretnék vele beszélni, de direkt felhív mást, és mondja, hogy mindjárt jön, aztán persze órákig telefonálgat, és nem lehet hozzászólni.

Miért nyom ennyire el? Szinte felnőtt nő vagyok már én is, 20 éves, de sosem hallgatja meg amit szeretnék, most elmegyek majd ekkora jövök, utána elmeséled, meg ez a mostani, hogy direkt beszélget mással telefonon, pedig tudja, mert szóltam neki, és azt válaszolta, mindjárt jön, erre hallom, hogy nevetgél, és a semmiről beszélget valakivel.

Miért nem tud egyszer meghallgatni? Miért nem érdeklem? Biztos vagyok, hogy ő hívta, mert mondta, hogy felhívja, azt hittem fontos dologról van szó, de kb 20 perce vihorásznak, mást nem csinálnak, semmi fontos téma nincs.

Roppantul megbántott most is...


2017. okt. 1. 10:47
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szerintem fél valamitől
2017. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
45%
Az ilyen nem anyuka...
2017. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nem nagyon tudok vele semmiről beszélni, mindig most ez a dolgom, az a dolgom, és persze ne akadjak ki, meg, hogy fogadjam el, hogy nem ugrik mindig mindenki azonnal... Csak éppen mielőtt meghallgatna már programokat gyárt, hogy ne kelljen, 1 percig tartott elmondanom a mostani dolgot is, de előtte bő fél órát telefonált, pedig előtte szóltam, hogy legyen szíves meghallgatni, és végig csak vihorászott
2017. okt. 1. 11:01
 4/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy megbántott anyukád, de ideje lenne felnőttként kezelned a dolgokat- és nem szinte, mert húsz évesen felnőtt vagy- és nem idegeneknek panaszkodni, hanem anyukáddal megbeszélni a dolgokat. ha telefonál, akkor majd utána. Ha akkor sem akarja, találj rá módot. És el kellne fogadni hogy már nem csak rólad szól a élete. Ha telefonálgatni, meg "vihorászni" akar, tegye. És attól hogy neked nem fontos egy téma, neki még számíthat. Lehet hogy egyszerűen nem tud veled mit kezdeni, ezt kellne megbeszélnetek.
2017. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
"fogadjam el, hogy nem ugrik mindig mindenki azonnal." Tényleg fogadd el. Beszéld meg a barátnőiddel, pasiddal, akárkivel. Miért idegesít annyira hogy ugrál körül anyud?
2017. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*nem
2017. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem te nem érted a kérdésem.

Nyilván nem olyan dolgot akarok vele megbeszélni, amire a pasim tudna válaszolni, vagy a barátnőm, nem épp csak heccből akarok vele beszélgetni (elhiheted, arra hamar rájöttem, hogy sosem fog meghallgatni szívesen), éppen most az lett volna a téma, hogy másnap melyiket főzzem meg, és mivel hívtam egy apró kérdésre, hogy feltegyem, rosszul esett , akármilyen furcsa is, hogy 1,5 percnyi kérdésem előtt felhív direkt mást, hogy háromnegyedóra múlva bejöjjön.

Persze kilehet várni,de téged nem frusztrálna, és elbeszélget, jókat elröhögcsél (egy velem korú lánnyal, aki történetesen párja lánya), és én meg ennyi figyelmet nem érdemlek...

Számomra érdekes volt, és félreértetted a kérdést, mert nem a magánügyem akartam vele beszélni, nem tudott volna rá sem párom,sem barátnőm válaszolni

2017. okt. 1. 11:25
 8/18 A kérdező kommentje:

Ja és éppenséggel mindig ezt csinálja, ha nem teszem fel neki egyből a kérdést, csak annyit, hogy majd kérdezni szeretnék valamit, akkor sosem ér rá.

Elég érdekes, gőzöm sincs mit hisz, mit akarok kérdezni, amiért nem hív oda 5 perc múlva, hogy mit akartál kérdezni?

2017. okt. 1. 11:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de egy ilyen hétköznapi kérdést, hogy mit főzzél, miért nem lehet RÖGTÖN feltenni? Miért kell közölnöd vele, hogy "MAJD kérdezni szeretnél valamit", és trónolni a szobádban, hogy ő menjen be hozzád, mit is akarsz kérdezni? Számomra ez tényleg érthetetlen, ha nekem fontos valami, akkor én megyek oda, és egyenesen rákérdezek, ennyi.
2017. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ha mindennek ekkora feneket kerítesz, a semmit is igy tálalod, akkor nem csoda ha anyud nem figyel rád: mert biztos benne hogy semmi fontosat nem akarsz mondani. Én ilyen körítést akkor csapnék, ha terhességet\betegséget, ilyen súlyú valamit akarnék bejelenteni. Vagy hogy férjhez megyek.
2017. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!