Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Kik hazudnak többet: a nők...

Kik hazudnak többet: a nők vagy a férfiak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mit gondolnak az emberek, de kérem, csak kulturáltan!
2011. okt. 19. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt hallattam a rádióban, hogy a nők többet hazudnak átlagban. Na most hogy ebből mi igaz és mi nem, azt nem tudom. Szerintem ezt nehéz lenne megmondani nemre vonatkozólag, inkább egyénfüggő ez.

Viszont valahol olvastam, hogy volt ezzel kapcsolatban egy tanulmány. A férfiak többnyire azért hazudnak, hogy jobb színben tüntessék fel magukat, a nők pedig kis "kegyeshazugság"okkal akarnak jó kapcsolatot építeni, tartani.

2011. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neked az a célod, hogy összehozd itt a legnagyobb hímsovinisztákat meg a feministákat?

Amúgy ezt nem lehet megmondani, szerintem a nők, de ez olyan, hogy nem minden nő hazudik és nem minden pasi. Szal.

/l

2011. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:
Szerintem egál.
2011. okt. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el Barbara és Allan Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? című könyvét. Abból nem csak ezt tudod meg. Egyébként pedig elég humoros, szórakoztató olvasmány is.
2011. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olvastam, és olvastam az előzményét is.
2011. okt. 20. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a nők. A természetük része.
2011. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet így leáltalánosítani ezt.Mindkét nemből vannak olyan emberek akik hazugsággal oldanak meg mindent.És ebben is sok átmenet van hogy miben, és mennyit hazudik.
2011. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőktől alapvetően elvárják, hogy mindig kedvesek legyenek, ezért fordul elő velük, hogy annyi kegyes hazugság csúszik ki a szájukon.
2012. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!