Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férj a neten több...

Ha egy férj a neten több nővel flörtölget de úgy, hogy azt higgyék szegény milyen elhanyagolt stb. sőt már részletekbe menően chatszexelnek vajon honnantól számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

NEKED hogy esne? Ha ilyent látsz meg teljesen véletlenül és közben a kisbabátokkal vagy otthon. Persze a férj egyre később jön haza, egyre jobban nem ér rá és csak a gépnél van.

Holott majd belegebedek, hogy mindent megadjak neki.


2011. márc. 3. 13:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

ez a baj, hogy Te ezekután is mindent meg akarsz neki adni.

Neki ez kényelmes és nem is volt változtatni. Én egy kis időre elköltöznék az anyukámhoz a Babával, hogy addig el tudja dönteni mi fontos neki

2011. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nőkkel flörtölget az megcsalás. Ha ilyet látnék meg teljesen véletlenül, tuti elkapnám, hogy üljünk le megbeszélni a dolgot.

Nem értem, hogy miért hülyülnek meg a pasik, ha gyerekük születik bakker...

2011. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha tettekben nem, de erzelmileg mar megcsalt.
2011. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Nekem rosszul esne. Soha többet nem állnék szóba vele!Nem csak a fizikai megcsalás a megcsalás hanem a lelki is!

Mire hazajönne még a gépet is eladnám amin chat-el.

2011. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ezekután már biztos nem...facebook...teljesen véletlenül rosszra kattintottam és az övével léptem be nem a sajátommal (egy gép, a jelszavak a gépben nem kell beírni)


Totál kész lettem. Annyira megbíztam benne, és NEM TUDOM megbocsátan. Persze mossa magát, hogy nehogy azt higgyem most akkor őneki semmit nem lehet...meghogy majd ő utánanéz az én viselt dolgaimnak.


Nekem NINCSENEK viselt dolgaim. Volt egy hapsi rámkattant simán töröltem letiltottam minden. NEM ezt kéne tennie, ha őrá kattannak?

2011. márc. 3. 14:01
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, hogy én ott helyben robbannék!

Ezt muszáj megbeszélni, nem lehet a szőnyeg alá söpörni.

Én is éreztem azt, hogy szülés után valami nem stimmel, lehet,hogy én reagáltam túl, de nyíltan megkérdeztem a férjemet arról,hogy van-e egy 3. a képben. Nem volt.

De az ilyet még csírájában el kell folytani, mert jó felé nem vezet.

Ha családos, és épp most van kisbaba, akkor kutya kötelessége a család,az anya és a gyerek mellett lennie. Persze arra azért figyeljünk,hogy mindenkinek legyen egy kis "szabadsága",mert amúgy megfullad az ember, legyen nő vagy férfi. De az aranyközép utat meg kell találni, és tudni kell, hogy meddig mehetünk el.


Üdv!

2011. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal. Vagy meg fog csalni. Azok a pasik adják be ezt a " de elhanyagolt vagyok" szöveget, akik ágyba akarják csalni a nőt. Sok nő pedig be is dől ennek a trükknek.
2011. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy visszatámadjon, mert most ez lesz, hogy majd elővesz téged, hogy te biztos megcsaltad, meg tutira vagy 20 pasival chatelgetsz napközben. Ez csak azt mutatja, hogy igazad van és fülön csípted!

Ha most nem csinálsz ebből oltári nagy balhét, akkor máskor is megteszi ezt...

2011. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

2 kapcsolatom ment tönkre megcsalás miatt.


1. a szó szoros értelemben vett megcsalás.

2. ami az 1. verzióhoz képest nem számít annak: a pasi szex, csók és minden test intim dolgot mellőzve lelki társat talált, valakit, akinek helyettem kisírhatja magát, akivel megbeszélheti apró cseprő ügyeit, akivel csak nagyon jókat, hatalmasak dumáltak


Kettőnk szerepe a kapcsolat megromlásában, és a miért ez esetben mindegy, lényeg a két jól lesarkított eset.


Hát nem tudom melyik fájt jobban. Hidd el, a második se hú de kellemes. Na ezt csak a honnantól... kezdetű kérdésedre írtam.

2011. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, a legjobb védekezés a támadás! Még ő akar utánad kutakodni most hogy előkerült a szennyese? :)Tipikus.

Még benned akar bűntudatot kelteni és vetít hogy elterelődjön a szó arról hogy ő milyen genya!

2011. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!