Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért haragszik rám? Ráírjak?

Miért haragszik rám? Ráírjak?

Figyelt kérdés

Egyik lány "haverommal" beszélgettünk, majd megszakadt köztünk a kapcsolat ( mint haveri ). A lánynak van barátja, ő nagyon haragszik rám. Csak azt nem értem miért, hiszen én nem akartam a lánytól semmit, és fordítva sem. Ráírjak a csávóra, hogy most miért haragszik rám, vagy inkább hagyjam?


18/F


2011. márc. 3. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én azon rágtam be egy fiúhaveromra, h találkoztunk az utcán, köszöntem neki, és ő rám se nézett. Biztos voltam benne h direkt úgy csinált, mintha nem ismerne. Ő megkérdezte h mi bajom, én elhordtam mindennek, h m a francért "tagad le?" és aztán kiderült h nem is látott (amúgy este volt, és én oldalról jöttem). Megbeszéltük és azóta minden oké. nem lehet h ilyesmi? vagy h vki vmit mondott neki, ami vagy igaz vagy nem, de kettőtök közé állhat? Kérdezd meg a lányt h mi van. azt fogja mondani "úgyis tudod " aztán kiderül h mit kéne tudnod :D
2011. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csávóval még soha nem beszéltem élőben, a lánnyal meg már 1 hónapja. Majd megpróbálok a lánnyal beszélni, hogy akkor most mivan...
2011. márc. 3. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne a fiút keresd meg. A kettőtök közötti félreértést vagy bármit a lánnyal személyesen kell megbeszélned. Egyszerűen hívd fel vagy írj neki h mi a baja. Ha ötleted sincs, simán megkérdezheted ártatlanul
2011. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért érdekel, hogy egy volt haverod pasija, akivel életedben nem beszéltél, haragszik rád? Egyáltalán akkor honnan tudod, hogy haragszik? Hogy/minek kommunikáltál vele, ha nem élőben? Nem értem.
2011. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jajj bocsi félreértettem. a pasi haragszik rád?? akkor lehet h tetszettél a csajnak régen, és ezt elmondta a pasijának, neked meg nem. gyerekes emiatt haragudni rád. hány éves?
2011. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én meg a csaj 18, a pasi 20. Facebook-on kommenteltem a csaj fényképéhez ( csokihoz ) egy teljesen ártatlan mondatot, erre írja, hogy "ne pofázz k*csög, mer széttütlek"


Meg hasonlók...

2011. márc. 3. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván fogalmam sincs, mit írhattál, de ha semmi érdekeset, akkor ez a gyerek egy idióta, úgysem tudnál vele szót érteni. Felesleges szócséplés lenne.
2011. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se a fiút keresd, hanem a lányt. De csak ha tényleg ennyire fontos ő neked, mert az eddigiekből nekem egy olyan embernek tűnik, akitől jó, hogy megszabadultál :) Szerintem írd meg a lánynak kulturáltan, hogy fogalmad sincs mi a baja, de ha van is valami, sem érted, miért kell ilyen nyomdafestéket nem tűrő hangnemet megütnie.. Szeretnéd tisztázni a dolgokat..
2011. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!