Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pajzsmirigybetegek milyen a...

Pajzsmirigybetegek milyen a családi életetek? Magas tshra letroxot szedek. Ki vagyok borulva izgatott vagyok ugy érzem a házaséletem rovására megy az egész. Tudtatok töle fogyni?

Figyelt kérdés
vagy pm.es családtagja hogy éli meg a pm.es viselkedését a férj az esetleges elhizast stb?
2011. márc. 3. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is pajzsmirigyalulműködésem van. Későn vették észre miután háziorvost váltottam mert nem akart a kérésemre elküldeni vérvételre. A másik orvosom egyből küldött. 20 kilót híztam és nagyon magam alatt voltam és még vagyok is. Az önbizalmam szinte semmi. Van Párom 1,5 éve ő azt mondta neki úgy vagyok jó ahogy vagyok. Szerencsére elfogadott így. Sajnálom h fiatal létemre meghíztam de nem tehetek róla.

Te mennyit híztál? Jó lenne összefogni a pajzsmirigyesekkel és kibeszélni ki h viseli és fogadja el ezt a betegséget.

22/L.

2011. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

addig örülj amig hizol...


mostohafaterom fogyott,2 hónap alatt 25 kilót,anya ugy imádkozta bele a kaját...a gyógyszerektől libidó nulla,csak aludt egész nap...kb háromnegyed év kellett mire rengeteg gyógyszerrel helyrehozták

2011. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha a hízás pajzsmirigybetegség miatt van akkor a párod teljes megértést tanúsítson,hiszen önhibádon kívül történik ez veled.

Inkább örüljetek hogy nincs olyan bajod mint pl. nekem hogy úgy kidülledtek szemeim hogy nyitott szemmel aludtam stb...

Műtét sokat segített rajtam,ajánlom.

2011. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
8kgot híztam 2 hónap alatt:-( elötte is enyhén ducika voltam de ez nagyon sok igy hirtelen. és ami fura sok ment a hasamra gyomromra derekamra pedig alapvetöen körte tipus vagyok elötte mindig popora hiztam.66ról 77re nött a derékméretem. a párom szerint kevesebbet kéne ennem... elmondom hogy hetente 2-3 x tornázom reggelire 1 mandarin 1 zsemle felvágottaé ebéd 1 tányér leves uzsi egy actimel vacsi 1 aktivia 1 mandarin mégse fogyok:-( ti hogy vagytok ezzel? a sextöl elment a kedvem. bár teherbe sem esem. folyton kisebbségi érzésem van, ma is ünnepeltük a szülinapom és a szomszéd asztalnál egy szilikonos szöke szupervékony bombázó volt és láttam hogy a férjem ránéz, és nekem fájt.
2011. márc. 3. 21:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne törődj a ribancokkal. Amúgy nekem is olyan érzésem van h utálok tükörbe nézni. nekem is hasra ment meg comb meg fenék. A bőröm szétrepedt. Én is szarul érzem magam a bőrömbe. Megnyugtatlak én mikor mondtam a dokinak h már enni se merek mert már a gondolattól is hízok akkor azt mondta ha nem ennék egy falatot se ez rámjött volna úgy is. Én se eszek sokat. És fogyni is csak 1-2 kilót fogytam. Első válaszoló voltam.
2011. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, de nálam semmilyen tünet vagy egyéb nem kelentkezett. Dokihoz is csak azért mentem el, mert legutóbb nem engedték hogy vért adjak. (Megrögzött véradó voltam; vagyok; leszek)
2011. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

22:18:


Miért is lenne valaki ribanc, mert figyel magára?? Érthető, hogy egy férfi megnézi a szép nőket, ettől még nem kell többet gondolni bele, a szép kocsikat is megnézik. De ezért ne ribancozzunk már le valakit, mert nem mindenki tehén.

2011. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Te meg miért tehenezel le vkit azért mert nem tehet arról h meghízott??????? Nem lehet mindenki csontagár.
2011. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és vajon miért tetet be magának valaki szilkont? mert azt akarja mutogatni hogy mekkora "mű" melle van. tehát igenis ribanc
2011. márc. 4. 20:43
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Kedves kérdező! Én írtam a r_bancost is meg a csontagarast is:). Amúgy igen nekem is megvan azokról a véleményem. Vagy apuci fizette a műciciket vagy vmi pénzes pasi. Az ilyeneknek áll a világ mert a média is ezt hangoztatja h az a szép és csinos aki magas vékony mindene szilikon és a p_csája is kint van. Mi meg nem tehetünk arról amiért meghíztunk mert ez a betegséggel jár.

Még szerencse h vannak pasik akiknek nem ez jön be!!

Remélem eljön az idő mikor nem a csontos gebék lesznek a "szépek" nagy lifikkal a csöcsük helyén.

2011. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!