Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen ajándékot mikor kellene...

Ilyen ajándékot mikor kellene odaadni? A születésnapján, vagy még korábban?

Figyelt kérdés

Lehet élményutalványokat vásárolni ajándékként, ahol az ajándékozott választhatja ki, hogy melyiket szeretné igénybe venni.

Férjemnek áprilisban lesz a születésnapja és egy ilyet szánok neki.

Abban vagyok bizonytalan, hogy itt melyik is számít ajándéknak... Adjam oda korábban és magát a programot a születésnapjára időzítjük, vagy maga a doboz legyen az ajándék és majd egy későbbi időpontban él vele?


Két dolog is közbeszólhat: májustól vizsgaidőszaka lesz, így ideje kb. június közepéig nem lesz, illetve utána lesz egy olyan műtéte, ami után 3-4 hétig nem erőltetheti magát (mandulaműtét).


2011. márc. 4. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választanám, előbb adom oda, de a programot ő választja, és a szülinapján már élvezhetitek is kettesben.


Üdv!

2011. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tekintettel a vizsgaidőszakra és a kórházra előre adnám oda, és a szülinapján használnám fel, ha nem lenne ilyen gátló tényező, akkor a másik megoldás is jó lenne.
2011. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választanám, megkapja a születésnapján, és menjünk minél hamarabb, akár a követlezős hétvégén. :)
2011. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is jobb ötlet ha előbb adod oda, és a szülinapján mentek el. Legalább újult erővel készülhet a vizsgákra :-)
2011. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!