Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a családomból! Mit...

Elegem van a családomból! Mit tegyek már hogy véget vessek ennek?

Figyelt kérdés

Álandóan engem b@sznak le minden 1-es f@szságukért. Nem beszélve arról hogy mikor verekedünk (sajna durván) tesómmal egyből tesóm mindent hazudik anyámnak (tesóm idősebb), hogy én kezdtem én támadtam, erre persze hogy engem b@sznak le tesóm meg egy árva kis angyal. Nem beszélve arról hogy most olyan bu.ziságokat kitud találni hogy Ő nem jön többet hozzánk mert hogy én kitalálok olyat hogy a családban csinálom a veszekedést. Meg hogy (nem vagyok az a kitűnő tanuló) én annyit ülök a gép előtt hogy megbolondulok meg ilyenek, meg engem ezért is lebasznak..Ebből van már rohadtul elegem. Meg ha másik tesómnak se pattanok a géptől egyből neki áll feljebb hogy de mi az hogy majd?!...Erre megint én húzom a rövidebbet....Mit az istent tegyek már hogy én ennek a sz@rságnak véget vessek??


Egyébként tesóm köt belém és letagadja..Szal ebből van k.urvára elegem..Mit kell hogy csináljak?????? (Légyszíí rendes válaszokat adjatok! Köcci)

13/L


2011. márc. 4. 20:50
 1/6 anonim válasza:
olvass könyveket, és szállj le a netről. én is pont ilyen szituban voltam, töröltem magam faceről, igaz, nagyon nehéz volt, és elkezdtem olvasni könyveket.. mert nincs olyan, hogy nem találsz magadnak valamiit-..
2011. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

> Légyszíí rendes válaszokat adjatok! Köcci

Az ilyenre nem létezik rendes válasz. De legalább kifröcsögted a mérgedet...

2011. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát olvastam könyvet de akkor se tudok leszállni egyszerűen a netről
2011. márc. 4. 21:07
 4/6 anonim válasza:
Itt a magyar nyelv jövője! Nem csodálom bajuk van veled.Először is nézzél magadba utána rájössz,hogy mit kell tenned!
2011. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

hogyan nézne magába, amikor még azt sem tudja mi baja?

olvass te csak.. sportolj. járj könyvtárba. én is azt teszem, és semmi bajom. :) ( az első válasz küldője. ) :)

2011. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok..Köszi a válaszokat..
2011. márc. 5. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!