Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas ember vagyok, de tetszik...

Házas ember vagyok, de tetszik egy 17 éves lány. Hogyan vessek ennek véget?

Figyelt kérdés

8 éve vagyok házas, van egy kisfia feleségemmel eddig nem voltak problémáink, de mióta 4 hónapja tanítok gitározni egy lányt, átértékelődtek bennem a dolgok. Eleinte csak figyeltem, beszélgettünk. Úgy kezeltem, mint a húgomat. Most viszont már másfajta érzéseket táplálok iránta. Nagyon fiatal még, nem is akarok tőle semmit, de abban szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan mulasszam el ezt az érzést. Hangsúlyozom még egyszer, hogy NEM fogok vele kikezdeni. Azonban az tény, hogy tetszik.

33/F


2011. márc. 13. 15:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem legyen bűntudatod miatta
2011. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
azt nem tudom, hogy a feleségeddel milyen kepcsolatban vagy, de NEKEM személy szerint hányingerem van azoktól az emberektől( legyen akár férfi, akár nő) akik a család ellenére félre- félre nézelődnek.
2011. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ennek nem tudsz csak ugy vegetvetni. Ha tetszik akkor tetszik. Egyik pillanatrol a masikra nem tud csunya visszataszito kellemetlen egyénné valtozni a szemedben.

Gondolj bele h semmi jo nem sulhet ki a dologbol. Ha tovabb fokozodik benned a dolog, akkor is mi törtenhet? max megis kikezdesz vele, esetleg akaratlanul is teszel neki olyan utalast, amiböl rajon, h bejön neked. Na most ö abban a korban van, h lehet, h boknak veszi, h tetszik egy idösebb ferfinak. es viszonozza a dolgot. de lehet, sot valoszinu h ö csak jatszani fog, es probalgatni a szarnyait, vagy hogyan mondjam... neki csak jatek lesz, viszont ha Te bebukod, akkor ugrott a kisfiad, a feleseged, a szep eleted. Szoval vagy ne adj neki több gitarorat, vagy talalj ki valami mast, h ne talalkozz vele. szerintem... aztan ha valaki tud okosabbat, akkor irja meg.

2011. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a lánynak valamilyen okra hivatkozva, hogy nem oktathatod tovább, ennyi, máris megszűnt a probléma.
2011. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig,hogy te mit gondolnál erről, ha kívülről látnád. Egy több éve házas felnőtt ember egy ilyen fiatal lányra vágyik. Mit gondolnál, ha a te lányoddal kapcsoltban ilyen gondolatai lennének a gitártanárának. Vagy a feleségednek hogy esne, ha tudná. Talán ha ezekre gondolsz, az eltereli a figyelmed a lányról. Remélem komolyan gondolod, hogy nem fogsz nála bepróbálkozni, és ezt később is betartod.
2011. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
A lány oktatását én is abbahagynám. Ebből nem származhat semmi jó. Remélem ez nem kapuzárási pánik, bár ahhoz még fiatal vagy. Én is undorítónak tartom, amikor idősebb házas férfi így néz egy ilyen fiatal lányra.
2011. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Sokan táplálnak romantikusféle érzéseket emberek iránt, mert valami megfogta őket bennük, szimpatikusak valamiért, anélkül hogy eszükbe jutna bármit is kezdeni velük. Ebből lehet egy kicsit érzelmesebb jóbarátság is, de ez tudatosan ritkán lép át egy bizonyos határt. Csak keresed a társaságát, de mondjuk a te esetedben, hogy mégiscsak egy gyerekről van szó, te meg jóval idősebb fejjel egy normál házasságban élsz, elég kell, hogy legyen, hogy komolyabban kiüsse a fejedből még a gondolatot is.
2011. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Xsak ne a fa r kad utan menj
2011. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Az oktatása abbahagyása jó ötlet, de ha nem csak őt tanítod hanem mondjuk vele együtt és egy időben még 3 másik embert, akkor már komplikáltabb a dolog..
2011. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd be a gitárórákat, és kerüld is el. Ha mégis megkísértene a gondolat, gondold végig, mit veszíthetsz. A feleségedet, a kisfiadat, az eddigi életedet. Az ismerőseid, barátaid bizalmát. És a fiad elveszíti az apját. Vasárnapi apának lenni... A fiaddal tolsz ki.


Inkább egy hónap szívfájdalom, meg mardosás, mint hogy egy életre meg legyél bélyegezve. Megéri?...

2011. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!