Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vessek véget ennek a...

Hogyan vessek véget ennek a hangulatnak?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt. három napja mosolyszünet van. mindketten a másiktól várjuk a feloldódást. eddig mindíg én kezdeményeztem vita után, de már elfáradtam. persze szokásos a vita tárgya, de mégis.
2011. szept. 16. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Bővebben kéne kifejtened.
2011. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát elhiszem,hogy belefáradtál.Mi a vita tárgya? Nagyon súlyos?
2011. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kitalálom:a pénz a vita tárgya?

vagy annak van hozzá köze...


döntsd el mit akarsz az életben,a céljaid végig tudod-e vinni ez mellett a férfi mellett...

2011. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nehezen élünk, én is ő is sz*r helyen dolgozunk. én mindent megteszek amit tudok, (12 nap meló után a kétnapos szabi alatt is az egyiken takarítani járok), ő meg hazajön, lefexik, alszik, pedig lenne mit tenni itthon. már mindent megpróbáltam de már elfáradtam. tudom neki is nehéz, de én már tényleg nem tudom mihez kezdjek. szépen, csúnyán?
2011. szept. 16. 20:27
 5/10 A kérdező kommentje:
próbáltunk külfölön melót találni neki, hogy majd könnyebb lesz, és majd megyek utána, de a kezdeti lelkesedés alább hagyott, és már csak én kerestem a lehetőségeket, a tel számokat odaadtam de fel sem hívta. mostmár én sem keresek. vagy magamnak kéne, aztán ő jönne utánnam? az meg már milyen?
2011. szept. 16. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a nő,hát nem könnyű,de adj neki ultimátumot,vagy felemleli a csoffadt seggét és segít,vagy külön megy az utatok tovább,ha erre se mozdul rá,akkor a kapcsolatnak veszett fejsze nyele.
2011. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm!

34évesen kedzjek mindent elölről?

fárdt vagyok, és antiszoci is már azt hiszem.

többször beszéltünk erről de csak ideig tart. aztán visszzuhanunk.legtöbbször beletörődöm.

2011. szept. 16. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
34 évesen még nagyon fiatal vagy,de igy magadat is tönkre teszed,és belebetegszel lassan majd,hogy kettőtök helyett tepersz egyedül,és nincs eredménye,egy kapcsoltért két félnek kell tennie.
2011. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm!

kicsit jobban érzem magam.

talán holnap újjult erővel megpróbálom megbeszélni vele.

tényleg hálás vagyok.

jó hogy vagytok!

2011. szept. 16. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom pénz szükében vagytok, de menjetek el kirándulni, lazuljatok el. Beszéljétek meg, kinek mi az elvárása a másiktól. Ne aggódj, minden kapcsolatban vannak mélypontok, majd megoldódik. Fel a fejjel =)
2011. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!