Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a gond? (lent) KÉRLEK...

Mi a gond? (lent) KÉRLEK SEGITenétek? VALAMI ÖTLET?

Figyelt kérdés
milehet a gond velem 14 éves multam májusban és a péniszem mérete felállva 7-8 cm miérT????SEGITSETEK!?
2010. szept. 7. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
én 15éves vagyok nekem is felálva csak 10-12körül mozog v mitom én nagyon rossz érzés későn érők vagyunk mondjuk mint pl nálam középsuliba eléggé cinkes én tervezem hogy elmegyek majd az orvoshoz
2010. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 xXx_CloUd_o.O_xXx válasza:

18 vok ....14 cm-er felálva és eddig senki nem panaszkodott ....lehet neked akár mekkora ha nemtod halsználni baszhatod.

ja és 18/F

2010. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
am meg a női hüvely átlagosan 12cm mély szal egy 14esnek illene lennünk én .határáeset vagyok
2010. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem biztos, hogy végleges ez a méret.
2010. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert még nem nagyon kell másra használnod a pisilésen meg a zsebhokin kívül.
2010. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kajak az lenne anormal ha 14 körül keden sexelni

de 12 éve öcsém van, akit egy csaj szopot már le szval

erről enyi

d eam nyugi 21 éves kordig nő

:D

de nem kell dokihoz mnei mert müttétel si 2cm lehethoszitani

am meg lénygeg tud hasznalni :D

de adios rico voltam

2010. szept. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 16 vok de nekem nincs ijen problémám és hid el ha jol tod használni akkor a csajoknak felse fog tűni egyszerűen légy ara bűszke ami van és idővel még ugyis nőni fog valamenyit nekem folyotn nő még mostis szal nyugiii majd beindul ha használatra kész
2010. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom, sokan nem tudnak itt magyarul... utolsó és utolsóelőtti, kétszer próbáltam értelmezni, amit írtatok, de inkább föladtam :D
2010. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az utosó előt spanyol , örül hogy igy megtanult magyarul, de lehet mideh tőkleéels, de nem is ez téma:D
2010. szept. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!