Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nem akar már több...

Voszi kérdése:

Férjem nem akar már több gyereket, én ezt nehezen tudom elfogadni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van már három gyerekünk a férjem nem szeretne többet, én viszont szeretnék még egyet, ő teljesen elzárkózik,anyagi oka nem lenne, nem nyomorgunk, tehát nem ilyen oka, csak annyit mond, fogadjam el, hogy ő nem szeretne többet, a hármat is fel kell nevelni.

Mit tehetek, nem lenne lelkiismeretem átverni, hogy véletlenül teherbe esek, annak ellenére, hogy tudom,akkor nem mondaná, hogy vetessem el.

Én úgy érzem belebetegszem, ha nem lehet még egy gyerekem, tudom, hogy más meg évekig küzd, hogy egyáltalán legyen, ilyenkor mindig erre gondolok, hogy mennyire önző vagyok, de nem tehetek róla, ezt érzem belül.


2011. márc. 5. 23:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
BEszélj erről a férjeddel, szedd ki belőle miért nem szeretné. Mennyi idősek vagytok? A gyermekeket valóban fel kell nevelni...
2011. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Úgy tényleg ne ess teherbe, ha nem akarja, mert a végén a kapcsolatotok megy rá. Próbálj vele minél többet beszélgetni, lehet meggondolja. Azért 3 gyerekkel is elég sok a teendő és az aggodalom.
2011. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Van egy kolléganőm,három gyerekük van,de a nő akarna még.Addig-addog erőltette,míg a férje nem hajlandó máshogy hozzáérni,mint 2 gumival!Nem bízik már meg a nőben,és a nő nekünk panaszkodik mindig,hogy a férj már alig ér hozzá,hónapokig sem hajlandó,amikor meg együtt van vele,akkor 2 gumit húz..
2011. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%
Fogadjatok örökbe egy 18 éves kóreai lányt ! Meglátjátok sok örömötök lesz benne:).
2011. márc. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te jódolgodban már nem tudsz mit kitalálni...

Van már 3, ha a férjed nem akar, hát nem akar, marad elég tennivalótok így is.

Foglald el magad, keress más életcélt is.

Lehet szeretné már látni benned a nőt is, nemcsak az anyát. Meg tudom érteni.

2011. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Félre ne értsd, semmi baj vele. Nagy családban nőttem fel. Nyolcan vagyunk testvérek, anyagilag is megengtehették a szüleink s nem segélyből éltünk.


Elgondolkoztál már azon, miért szeretnél még több gyereket?

2011. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

szerintem várj pár évet, amikor kezd feltérképeződni, hogy lesz a gyerekeknek jövőjük és akkor hozd fel megint

jelenleg felelősséget vett a nyakába 3 gyereket teljes lelkiismerettel, odaadással akar nevelni

amikor megnyugszik, hogy minden rendben halad, akkor lesz nyitott még egyre

szerintem

2011. márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy ferjed mar megunta a babazast, elni is akar egy kicsit. Gondolja, eleg felnevelni a harmat, utana eltek is, nem ujbol kezdeni egy masik babaval.
2011. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

lehet fél, hogy négynél már elveszti a fonalat, nem tud megfelelő figyelmet fordítani


lehet jól írtad, hogy valahol önző vagy

2011. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
33%

Mennyire szeretitek egymást a férjeddel? Szereted annyira, hogy elfogadd nem akar több gyereket? Szeret ő annyira, hogy elfogadja te akarsz még gyereket?

Én/mi a feleségemmel szeretnénk, de sajnos már nem lehet :(.

Két dologért mindenre képes egy nő.

1. Hogy legyen gyereke.

2. Hogy ne legyen gyereke.

Vajon mi lehet a férjed oka? És az van-e olyan fontos mint a te vágyad? Sajnos csak kérdések jönnek válaszul.

2011. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!