Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az hogy én nem...

Miért van az hogy én nem akarom a gyereket szoptatni? Egyszerüen ugy érzem hogy a gyerek élösködne rajtam és ezt sehogyan se tudom elfogadni. Már lassan 2 hetes lesz, és már az elejétöl kezdve tápszert kap.50 kilo vagyok nem is hisztam szinte semmit.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 19:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom már tejed sincs,ugye?
2009. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 A kérdező kommentje:

Még van de, apasztom el nem tudom miért van ez.

Szedek hormon tartalmu gyogyszert ami elapasztja.

2009. aug. 4. 19:11
 3/103 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ezt át kéne gondolnod, (még nem késő), a szoptatás az egyik leg fontosabb a baba immunrendszerének megerősítésére, és táplálására. Sokan mindent megtennének, hogy szoptathassák csemetéjüket. Te tudod mit csinálsz, de én a helyedben elgondolkodnék ezen. Én el sem tudnám képzelni azt, hogy nem szoptatom, hanem tápszerrel tömöm, pedig megtehetném azt, hogy tejjel tápláljam. Ha nem lenne tejed, egyértelmű lenne a tápszer.
2009. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
75%

Akkor ne szoptatsd, ha ez neked jó, szegény gyerekedet azért sajnálom. Mi lesz később, ha már most ezt érzed.

Én sem HÍZTAM semmit, mégis 5 hónapja szoptatok és fogok, amíg tudok.

Elég fura vagy mindenestere.

2009. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
67%

Bocs,hogy ilyet kérdezek,de akkor miért vállaltál gyereket,ha úgy érzed a szopi közben élösködik rajtad?!Ilyen hozzá állásal,hogy fogod felnevelni?Mert bizony fel kéne.Nekem most 3 hónapos a kislányom és küzdök azzal,hogy tudjam szoptatni,mert neki az a legjobb.És nekünk ha már egyszer anyukák vagyunk azt kell nézni,hogy nekik mi a jó.


23/L

2009. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Azért ez nem jó dolog, hogy élősködőnek érzed a babádat. Ilyen fura érzést máskor is érzel vele kapcsolatban, vagy csak szoptatáskor. Össze kell szoknotok, lehet, hogy Neked nehezebben megy.Van elég segítséged?

A babád boldog lenne biztos, ha szoptatnád.Adj még esélyt magatoknak, és ha csak egy pici időre is, de próbáld mellre tenni. Próbáld meglátni a szép oldalát! Nincs szebb számomra, mint amikor látom, hogy jóízűen eszik a kisfiam. Ne add fel, tényleg boldog dolog a szoptatás!

2009. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
62%

akkor fejd ki a tejed és add oda neki cumisüvegből!!!!

ne legyél már ennyire önző!!! a babának a te anyatejedre van szüksége, az egészsége miatt is!!!!!

orvos mit mondott erre a hülyeségedre???!!!!

2009. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
48%
szereted te azt a "gyereket"???????!!!!!
2009. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
70%

Eddig is benned "eloskodott". El kell h keseritselek, de meg kozel 18 evig rajtad fog "eloskodni". Azert remelem, tisztaban vagy vele, h nem egy hazi allatot vallaltal, amit ha megunsz el lehet dobni?

Egyebkent, az hogy hany kilo vagy nem igazan ertem, h jon a temahoz.

Keress fel egy szakembert, lehet, h szules utani depressziod van.

2009. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 A kérdező kommentje:

Szeretem akartuk ö az életünk értelme, csak a szoptatást nem akarom, más helyzetben nem érzem hogy élösködik.

Amikor a szoptatásra gondolok egyszerüen elfog a düh a harag.

De csak ekkor máskor nem, és valahol ilyesztö, de nem tudok mit tenni.

2009. aug. 4. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!