Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha befogadtam az...

Mit tegyek, ha befogadtam az unokahugomat hozzám, de úgy viselkedik mintha én laknék nála, szemtelen és cinikus. Nem takarit és rendetlen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Beszélgess el vele, hogy ez neked nem kötelező, egyelőre te teszel neki szívességet, úgyhogy inkább legyen hálás, mielőtt meggondolod magad.

Mennyi idős a lány, és miért kellett befogadnod?

2011. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Rakd ki.
2011. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom, nem véletlen, hogy otthonról mennie kellett, most kibukik, hogy nem csak az gond, hogy a szülei a szemetek...?

Micsoda meglepetés.


Aki egy olyan problémás kamaszt a nyakába a vesz, akit már a szülei se tudnak elviselni, az nem tudom, miből gondolja, hogy kisangyallá változik egy kéremszépenre.

Így jártál.


Bocs...

2011. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Add fel postán a szüleinek!
2011. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Idefigyelj drága "unokahug" !!!

Ha nem viselkedsz normálisan és nem takarítasz legalább magad után akkor MÉSZ VISSZA ANYÁDÉKHOZ.

ÉRTVE VAGYOK???

én ezt csinálnám.

2011. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

08:23-as... Mekkora bunkó vagy! :D

Csak úgy megsúgom, hogy nem mindenkit küldenek el azért otthonról, mert nem tudják elviselni. Engem is elküldtek, mégis jó embernek tartanak mások. Nem használok ki senkit, ott segítek, ahol tudok...


A kisasszonynak tényleg mondd meg, hogy hol a helye! A fejedre nő! :) Sok sikert! Ha kell fenyegesd, de csinálj rendet még amíg lehet.

2011. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sokban függ attól is, miért kellett elmennie otthonról. Ha a szülei voltak felelőtlenek, vagy szemetek, akkor mondd meg, h Te szereted őt, és nem ő tehet róla, ha otthon ilyenhez szokott és eddig elnézted, de ideje lesz kicsit alkalmazkodnia hozzád és nem fordítva, és ezzel kifejezhetné a háláját is, ha más módon nem megy. Meg mondjuk én bevonnám a házimunkába is, hogy érezze, hogy nem kis hercegnő. Ha valami hülyeség miatt veszett össze a szüleivel, akkor lehetsz szigorúbb is.
2011. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, beszélgess vele, tanítgasd meg néhány erkölcsi vonatkozású dologra, és ha nem jön össze, pakold be a cuccát, tedd az ajtó elé, vedd el a kulcsot, kész.
2011. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Állíts fel szabályokat csinálj házi rendet. Mondd meg neki ha hogy egyelőre ő lakik nálad és nem fordítva. S ha nem tetszik akkor nyugodtan elmehet.
2011. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem gyerek, 30 éves, és a férje tette ki. Probáltam célozgatni neki, de lepereg. Háborút nem akarok, 1 évre vettem be, hogy össze tudja szedni magát.
2011. márc. 7. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!