Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom Justin Bieber rajongó...

A lányom Justin Bieber rajongó, de annyira, hogy teljesen szerelmes belé, meg minden, és egész nap csak a zenéjét hallgatja, és egyébként meg tök búskomor a családdal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 08:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Hagyd rá.

Sok kamasz átesik ezen, majd véget ér ez a korszaka is, főleg, ha jön egy új, divatos fiúzenekar. :)

Mikor én voltam kamasz, a fél osztály a Take That-be volt szerelmes.


Kamasz. Ennyi.

Figyeljetek rá oda, hogy mi bántja, neki sok olyan dolog jelent "óriási katasztrófát", amire egy felnőtt már csak legyint, de egy kis vígasztalás, meg segítség sosem árt.

A tinik a hormonjaik miatt hajlamosak a depresszióra.


Ezen némi napfény, pár mozijegy és egy kis Omega3 hamar segíteni tud.

30N

2011. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Mondd el neki,hogy ő csak egy sztár,nem biztos,hogy olyan,amilyennek gondolja.Lehet nem is fog soha vele találkozni,lehet észre se venné őt,ha meglátná.És mondd el neki,hogy nem csak JB létezik a világon,hanem a családja is,akik szeretik,mellette állnak.
2011. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Én is sok sztárba voltam szerelmes,ezen mindenki átesik egyszer.Majd kinövi.Addig is legyetek hozzá türelmesek,kedvesek,beszélgessetek vele sokat,ne hagyjátok magára!:)

19/L

2011. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen a kamaszkor :) Én is rengeteg sztárba beleszerettem és csak ők léteztek a számomra de aztán elmúlt :)
2011. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Kamasz, ennyi. Mondjuk részvétem, hogy ezt kell hallgatnotok :) De a legtöbb tini ezt csinálja, a többség szerelmes lesz valami sztárba, és akkor csak ő létezik, de majd kinövik, amikor rájönnek, hogy igazi pasik is léteznek, elérhető közelségben.

Nem kell vele csinálni semmit. Én is voltam ilyen, meg az összes barátnőm, csak én még anno Ricky Martinba voltam szerelmes, mert akkor az volt a felkapott.

2011. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

irattasd be egy táncfolyamra: amikor néztek egy zenés tv csatornát, akkor kérdezd meg tőle, hogy nem lenne-e kedve valamit táncolni: hip-hop, vagy valami komolyabbat... az majd visszarántja a valódi emberek közé, meg ameddig is táncol, legalább NORMÁLIS (a.k.a hétköznapi) emberek között van . . .


Talán hamarabb átvészeli a sztárokba való beleesést, és talán hasznosabban is tölti majd az idejét, arról nem beszélve hogy legalább tesz is valamit az alakjáért, sportol is valamit és nem utolsó sorban nem otthon van a 4 fal között és nem unja halálra magát :))) A hatás 1/2-1 éven belül várható :) (nekem annak idején ez bejött)

2011. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés stílusából következtetve ("...meg minden", "TÖK búskomor") ezt nem felnőtt írta, hanem kamasz.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: semmit nem kell csinálni, normális fázis, el fog múlni.

2011. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
kinövi
2011. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
az meg ki?
2011. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

Kinovi, nem kell vele semmit csinalni. En is szerelmes voltam anno az osszes Backstreet Boys- os fiiukba, egesz nap csak azt hallgattam, posztert meg kepeket gyujtottem... De kinottem, viszonylag hamar elmult ez a hobort.

23/L

2011. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!