Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig megvernek, vagy anya...

Mindig megvernek, vagy anya megfenyeget, hogy megveret apával (aki egyébként uszítás nélkül rendes), mit tehetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy, együtt vannak a szüleid? VAn testvéred? Idősebb rokon? Nagyszülők? Nagybácsi, nagynéni? Miért mondja anyukád ,hogy megveret? Kicsit többinfot...
2011. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért vernek meg? Nagyon, vagy kapsz egy pofont? Így milyen tanácsot vársz?
2011. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha apukád rendes, akkor birsz vele beszélni, hogy próbáljon anyukádra hatni, hogy változzon meg.
2011. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De anya össze-vissza hazudozik(pl.a szekrénybe levert egy polcot és azt mondta hogy idegembe rávertem és úgy szakadt le).13 vagyok,és általában a pofon 3-4-szeresét kapom.
2011. aug. 9. 21:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így felszínes, részletek kellenének. Ilyen előadásban arra gondolok, hogy mondd meg, hogy ezt nem fogadod el nevelési módszernek, inkább beszéljétek meg, ha valami gondja van veled. De egy pofon néha nevelési szándékkal nem mindig egy utolsó dolog, szóval kellene a "milyen gyakran", "Mekkora verés" és a "milyen körülmények között" részletesebb kifejtése.
2011. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amikor apa hazaér akkor kapom is,de nem mindig van úgy hogy csak heti 2-3-szor.
2011. aug. 9. 21:11
 7/15 anonim válasza:
77%
Én a helyedben elmennék a rendőrségre, vagy valami külső segítséget kérnék. Így tönkre fognak tenni.
2011. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell jelenteni a g*ciket!
2011. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom h te meg mered-e csinálni de én tuti úgy visszapofáznék...meg őszintén elmondanám róluk a véleményemet utána meg húznék ki a pitsába. Mennék egy olyan helyre ahol tuti nem találnak meg és egy idő után úgyis keresni/kerestetni fognak és mindenkinek elmondanék mindent. Én nem hagynám magam

14L

2011. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"anya megfenyeget, hogy megveret apával" - öcsém, ezt a családot -,-"


Szánalom. Nem a kérdezőt akarom ezzel bántani, mert szerencsétlen nem tehet róla és éppen elég szar lehet neki.


Családsegítővel vagy gyámügyessel beszélj. Abnormális, amit a szüleid művelnek.

2011. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!