Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a kutyátoknak...

Mit szólnátok ha a kutyátoknak valaki beszórna egy zacskó csontot? És ahhoz hogy mindenbe beleszól?

Figyelt kérdés

Eddig mindig a kezünkbe adta a maradékot a szomszéd, mi meg átválogattuk, mert kis szilánkok is voltak benne, azt meg nem adjuk neki oda. De pár hete már nem adja oda.

Ma kaptam rajta, hogy beszórt vagy 1 kg csontot. Hívtam a kutyát, de nem jött. Eltelt pár perc, mondom megkeresem mit csinál. Erre látom, hogy tömi magába a kis darab csontokat....Pont vacsoráztatás előtt.


Legszívesebben elküldeném a fenébe, de sajnos rá vagyunk szorulva mert nincs a háznál férfi, ezért ő segít nekünk. De mindig minden dologba beleug*t. A kutya dolgaiba, a magánéletembe, a takarításunkba, hogy mivel mosunk stb.


2011. márc. 6. 23:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én átmennék hozzá, megköszönném, hogy a maradékot nekünk adja és megkérném, hogy tegye szatyorba és akassza fel a kerítésre mert ugyan nagyon örülök, hogy segít de így előfordul, hogy a kutyus 2x is vacsorázik, mert nem tudhatom mikor mennyit adott neki :)
2011. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném szépen, hogy továbbra is adja a kezembe a csontokat, mert én akarnám neki adagolni... Ha nem ért a szép szóból, akkor visszaönteném a bejárati ajtaja elé a csontokat!
2011. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek szebb lelke van, mint nekem! :) Az ő tanácsa nagyon tetszik! (2. válaszoló).
2011. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Én megköszönném,hogy segít a ház körül,illetve,hogy a kutyának is ad enni.
2011. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy mivel többször túlette magát a 2-szeri vacsoráztatás miatt, mindet kihányta a bejárati ajtó elé/lépcsőre/lábtörlőre, stb, akassza fel tényleg egy zacskóba nektek valahova, majd odaadod te, amikor gondolod, így lesz egy kis lelkiismeretfurdalása és remélhetőleg nem önti be.
2011. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy már mondtam neki régebben. Az volt rá a válasz, hogy "jól van, nekem mindegy, de nem lesz tőle semmi baja a kutyádnak" Aztán máskor is láttam, hogy egy darab szilánkos csontot a szájába adott.

Meg olyan dolgai vannak, hogy egyszer kinéztem az ablakon, és azt hitte nem látok oda a kerítésig az egyik zugba. Erre látom, hogy csúzlival + kaviccsal lövöldözi a kutyát.


Tiszta ideg lettem, és megkérdeztem mit csinál. Azt mondta, hogy cukorkát dobált neki....1 db cukorkát nem láttam ott, viszont kavicsot bőven. Na most erre mit mondjak? Nyeltem egy nagyot, és mondtam hogy nem jó neki a cukor...Aztán befalaztuk azt a részt, hogy még csak a kutya közelébe se férjen. Nagyon sok mindent megenged magának.

2011. márc. 6. 23:29
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez valószínűleg dilis lehet. Nem normális, hogy egyik alkalommal enni ad a kutyának, másszor meg csúzlival lövi. Végérvényesen tegyél pontot a végére. Határozottan beszélj vele!
2011. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogadj el tőle semmi maradékot,semmi csontot,mert ettől felhatalmazva érzi magát,hogy már akár ő maga is bármikor etetheti a kutyust.Hogy kaviccsal lövöldözi?Jó szomszédság ide,vagy oda,ha az én állatkámat bántaná valaki,azonnal megszakítanék vele minden kapcsolatot!
2011. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nagyon örülök, hogy ennyire gondos gazdi vagy és nem veszed félvállról a kutyus sorsát. Ma már nem mindennapos (sajnos) ez a hozzáállás.

Másodszor...ennek az embernek (szebben mondva) fogalma sincs a kutyatartásról, csúnyábban pedig egy vadállat, aki nem meri/akarja kerek perec kimondani, hogy gyűlöli a kutyátokat :(

Nekem ez az érzésem.

Nem tudom miféle ember lehet, az egyikkel rosszabbul jársz, ha őszinte vagy, mert megmérgezi a kutyust. A másikkal jobb az elkenegetéses módszer.

Ha finomabb akarsz lenni, mondd meg (da nagyon határozottan) hogy a kutyus nem ehet akármit, az állatorvos tanácsai/véleménye miatt szigorú diétán tartjátok, soha többé ne adjon neki semmit nélkületek!

Ha keményebb, akkor persze teljesen el kell küldeni a francba, nincs mese.

Szurkolok nektek, ha lehet szabaduljatok meg ettől az embertől!

2011. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi férfi nélkül is elboldogultunk jó néhány évig. Ágyat cipeltünk, villanyt szereltünk, meg ami még akadt. A fenének se kéne ilyen embernek a segítsége, aki így viselkedik a kutyámmal. És, ha a szilánkos csonttól kilyukad a bele?!
2011. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!