Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "legjobb bnőm" nem foglalkoz...

A "legjobb bnőm" nem foglalkozik velem másik csajjal lóg! (folyton vele van) mit csináljak?

Figyelt kérdés
suli után hozzá megy át,vele megy suliba,veleül.vele ügyel és én már egy szót se tok hozzászolni meg nem is non foglalkozik vem pedig régen mi voltunk a LB-k:(
2011. márc. 7. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát van ilyen velem is volt.ne foglalkozz vele tényleg ne.tudom most rosszúl esik.de majd megy ö még hozzád
2011. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Keress te is egy másik barátnőt.Szerintem egyszerűen felőle kihűlt a barátság. Nem is azért, mert nem kedvelt, egyszerűen jobb neki a másik társasága.Sokszor nem tudjuk megmagyarázni a dolgok miértjét, csak úgy jönnek, és misodródunk vele.
2011. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Lapátra kerültél anyukám..
2011. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez nem legjobb barátnő... Ez csak egy csaj volt, akivel ideig-óráig jól elvoltatok, talált nálad jobbat, lehet hogy azt is csak ideig-óráig, keress te is magadnak más társaságot. Kár ilyen barátnőért sírni, keress olyat aki nem fordul el tőleg x idő után....

Majd rájössz, az igazi barátságok nem ilyenek... az ilyen emberekkel meg kár foglalkozni.

2011. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
pont ugyanebben a helyzetben vagyok.
2011. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

velem is pont ez történ... nagyon felhúztam magam rajta, de akkor még nem voltam olyan határozott mint most. azt ajánlomm, hogy beszéld meg vele, hogy miért hanyagol el téged, vagy a másik csajt kérd meg, hogy hadjon téged is a bnőddel lenni(és ha erre valami olat mond, mint pl. te már nem kellessz neki, akkor higgadtan mond meg, hogy ne beszéljen az ő nevében, azt ha baszakszik veled akkor vágd pofán xD)

ha pár éve olyan lettem volna mint most, akkor talán még meglenne a legjobb bém, de most neki mindenben fonosabb a másik csaj, akit tényelg tudja hogy gyűlölök, mert elvette a pasim-.-, és igazából a bém, "próbált" a barátom maradni,(állítja ezt ő) de nem, a csajka jobb nálam mi? na az anyád xD

könyörgöm ne hagyd te is, hogy ezt megcsinálják veled!!!!!

szerezd vissza a bédet, és ne hagyd, hog lekoptasson!!! bármi segítség kell írj ide, nézni fogom ;)

2011. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1. ne használd az hogy LB

2. néma gyereknek anyja se érti a szavát

3. bajod van a másik csajjal?? ha nem barátkozz össze vele(talán jól is járnál)

4. ha bajod van vele...talán kereshetnél új barátokat is..

2011. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Lehet,hogy kis idő múlva újra téged fog keresni, de akkor se foglalkozz vele, mert ismételten csalódni fogsz. Nálam most ért véget egy 18 éves barátság, ugyanilyen helyzetek miatt. Most telt be a pohár, most mondtam el a problémáimat (1 éve) és még neki állt feljebb, ő van megsértődve. Szerintem felejtsd el, ő nem igazi barát!
2011. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
utolsó előtti előtti vagyok, van már valami? vagy csak hagyod a francba? bocsi, csak érdekel, hogy te hogyan kezeled ezt a helyzetet
2011. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

szijasztok köszi a válaszokat!

Háát azóta elmondtam neki hogy mi a bajom vele dde nem szolt semmit hanem rögtön át tért másik témára... De mosst egy kicsit jobban törődik velem=)

De a másik csajjal akit álitólag utál mostmár.. de sztem nem még mindig többet lóg:(

2011. ápr. 3. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!