Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb könyv ami a...

Melyik a legjobb könyv ami a testbeszéddel és arcólolvasással foglalkozik?

Figyelt kérdés
Mostanság nézem a Hazudj ha tudsz - (Lie to me) nevű sorozatot és eléggé elkezdet érdekelni az arcólolvasás... Pontosabban az amit a filmben látok. Mondjuk az egy kicsit összetettebb dolog mint csak arcolvasás mert sok más is fontos tényező mint a test tartás meg a kezek helyzete stb... Igazából én szeretnék úgy olvasni az emberekről mint a filmben. Persze nem olyan szinten hiszen ahhoz gondolom több éves tanulásra lenne szükség de szeretnék egy olyan könyvet ami ebben segítene.
2011. aug. 26. 01:47
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem kiírása előtt jobban meg kellett volna néznem a témában már feltett kérdéseket mivel azokból is választ kaptam úgyhogy nem kellenek válaszok kivéve hogyha valami 2011-es új könyv jött ki ami még jó is!!!
2011. aug. 26. 02:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Allan Pease - Testbeszéd
2011. aug. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként legnagyobb része tehetség. Vannak olyan emberek, akik mindenféle külön tanulás nélkül, csak ösztönből és tapasztalatból is elég jól tudnak olvasni a jelekből. De ha nincs tehetséged, hiába olvasol el egy csomó könyvet, nem fog számottevően javulni. Legfeljebb csak azt hiszed jobban látod, de lehet, hogy félreértelmezed a jeleket.

Amúgy az mese, hogy mindig lehet tudni pontosan, hogy mit miért csinál az ember. Ha valamit le is olvasol róla, azt nem tudhatod soha biztosra, hogy ez a reakciója miért keletkezett, milyen gondolatára a válasz.

2011. aug. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt van Allan könyve :

[link]

2011. aug. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jo kerdes:

Szerintem tanulhato, de sok ev tanulas utan is max 60-70%-os megbizhatosaggal szamolnek. Ismerek embereket, akik ezt mesterien uzik. Olyan hatarozottak, hogy csuhaj. Megsem igaz, amit mondanak.


En annyit szoktam, hogy felteszek egy genya kerdest es pislogos nelkul jo melyen a jobb szemebe nezek es onnan probalom a valaszt kiolvasni.


(Mondjuk en korabban boxoltam, es ott a szemkontaktus a kuzdelem resze. Sot tobbnyire a szem elarulja azt, hogy mikor tervez a masik utni.)

2011. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!