Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van hogy 1 forinttal...

Igazam van hogy 1 forinttal nem akarom támogatni a szüleimet?

Figyelt kérdés

Van egy vállalkozásuk,az a bevétel van ami onnan jön,havi 3-400ezer

Ebből megy minden kiadásuk.

Én 23 vagyok,még diákként dolgozom,de ha végzek,jól fogok keresni.

De egy forintot nem vagyok hajlandó adni nekik.

miért?

napi 2 doboz cigit elszivnak,nem is olcsót,éves szinten ez nagyjából 1 millió forint

(4*640*365)


hozzáteszem 14 éves korom óta egy forintot se kaptam,dolgozok,eltartom magam,bár ha kérnék,adnának,de nem kell


2011. márc. 8. 09:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 A kérdező kommentje:
Jah,az lemaradt hogy állandóan nyavalyognak,hogy nincs pénz ezt befozetni,nincs pénz azt befizetni,hitelt kell felvenni...
2011. márc. 8. 09:53
 2/78 anonim ***** válasza:
84%
nem tudom... azt kéne tudni, hogy mire megy el 400 ezer forint havonta. ha ezt pontosan tudom, akkor meg lehet mondani. mi is többet keresünk, de olyan fizetési kötelezettségeink vannak, hogy mi is örökké pénz szűkében vagyunk.
2011. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
34%
Remélem,hogy ha lesz gyereked,ő sem fog téged támogatni! Szégyelhetnéd magad ezért a hozzáállásért! Jó érzésű ember akkor is támogatja a nélkülöző szülőjét,ha az CSAk felnevelte,de többet nem adott neki.
2011. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
55%
Tökéletesen igazad van. Csak vannak dolgok, amiket azért vegyél számításba. "Ha végzek jól fogok keresni" Hát közel se biztos. Tudod a diákok zöme úgy kerül ki a suliból, hogy sokat fog majd keresni. De keress sokat, kívánom neked. Soha nem tudhatod, hogy mit hoz a holnap, mi fog veled történni, hova jutsz. Képes leszel-e sokat keresni stb. Remélem akkor majd ők se adnak egy fillért se, és tudod mit? Nekik is igazuk lesz!!!
2011. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
50%

nincs igazad

lehet hogy nem kaptál zsebpénzt, de gondolom volt kajád, tiszta ruha stb...

még annyit, hogy én nem engedném, hogy a 23 éves gyerekem otthon lakjon, illetve csak úgy engedném, hogyha beszáll a rezsibe meg a kajába, vagyis ha hozzájárul a költségekbe

Az hogy ők mire költik a pénzt, ahhoz meg semmi közöd, amíg INGYEN élsz náluk

2011. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, itt most fogsz kapni hideget-meleget, mert azok alapján, amit leírtál, a kevés infó miatt fikázni fognak.

Én megértelek. Ha egy gyerek így érzi, annak bizony oka van!

2011. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:

megvan hogy hol fogok dolgozni,szerződéssel: nem ez volt a kérdés


de évi 1 millió elmegy cigire!!!


azt lehetne bármire költeni,mondjuk nem hitelt felvenni...nem?


havi 400ból 70 kaja,70 apeh,60 hitel,90 cigi,50benzin,50 rezsi,többi meg az egyéb

2011. márc. 8. 10:03
 8/78 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen jövedelem mellett sírni? Ebből bőven ki kellene, hogy jöjjenek, mi is hasonlóan kapunk a párommal, nekünk telik a számlákra, kajára, lakáshitelre, sőt, megtakarításra is jut. Mások feléből, harmadából élnek...

Még én támogatnám a tanuló gyerekemet, nem hogy kérjek tőle pénzt, amit diákmunkával keres.

Ha nyugdíjból, rokkantnyugdíjból élnének, természetesen segíteném őket (mint ahogy segítjük a párom szüleit), de aki ilyen jól keres, az ne kéregessen...

2011. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
70%
Én csak azt nem értem, hogy ülsz otthon csendes magányodban és ez a gondolat egyszer csak kipattan? Honnan jött ez most elő? Én ilyenek nem szoktam gondolkodni! Netán kértek tőled pénzt vagy mi? Ha nem, akkor sajnos csak arra tudok következtetni, hogy suli meg meló mellett is unatkozol!
2011. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:

nem lakom otthon,14 éves koromtól magamnak veszek mindent,a füzettől az utolsó bugyiig mindent


18 évesen költöztem el,addig kötelező volt otthon lakni


viszont öcsémnek megadok bármi,most is,később is

2011. márc. 8. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!