Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha az...

Mit tennétek akkor, ha az apátok megsértődne, azért mert elköltözöl otthonról? Tegyük fel, hogyha elmennél azt mondaná, hogy "Ezentúl mindent intézz egyedül, anyagilag nem foglak támogatni! ". stb.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig jól elvoltatok egymással, jóban voltatok, ne aggódj, hamarosan megnyugszik, és segíteni fog neked. Egyedül költöztél el, vagy valakivel?
2010. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szexiboj válasza:
72%
Nevetnék. De komolyan :D
2010. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem megcsinálta apukám, évekig nem is beszéltünk. Természetesen onnantól kezdve, hogy elköltöztem, dolgoztam meg tanultam. Évekig ebből állt az életem. Aztán lett egy diplomám és jól fizető állásom. Akkor keresett meg apukám. Na persze bocsánatot nem kért, mindössze annyit mondott, hogy nem nézte volna ki belőlem, hogy ezt meg tudom csinálni. Utána már szeretett volna anyagilag támogatni, de akkor már nem fogadtam el és a kapcsolatunk sem olyan már mint régen volt.
2010. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem volt nehéz, hogy a saját apád nem támogatott? Szerintem a Te apád és az enyém sokban hasonlítanak!:(

Ő sose kérne tőlem bocsánatot, semmibe vesz, nem szokott megdicsérni és támogatni. Szeretném megmutatni neki, hogy igenis vagyok olyan jó mint az általa agyondicsért rokonaim (unokatestvéreim), de így, hogy nem támogat semmiben sem, nem hiszem, hogy sikerülni fog ez valaha. :(

2010. dec. 20. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha el akarok költözni, elvileg önálló vagyok, és nem szorulok támogatásra.
2010. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De, pokoli nehéz volt. Volt olyan hónap, hogy zsíros kenyérre futotta csak végig és volt olyan is, amikor a 24 órából 20-at végigdolgoztam. Viszont egy dologban biztos voltam, a magam ura akartam lenni és nem lettem volna képes meghunyászkodva visszamenni apucihoz, hogy megint az ő kénye-kedve szerint ugráljak.


Csak onnantól számít valaki igazán felnőttnek és önállónak, ha el tudja tartani saját magát. Amíg ezt nem tudod megtenni, addig az apád nem fog komolyan venni, mindig csak egy taknyos kölyök leszel neki. Tudom, mert az én apám is így gondolkozott. Addig minden hülyeség lesz, amit eltervezel vagy kigondolsz és mindig azt kapod majd, hogy nőljél már fel. Szerintem ne egyből az elköltözéssel kezdj, hanem keress munkát, legyen saját pénzed és tegyél belőle félre a saját életedre.

2010. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!