Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem?

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatom van. Nagyon jól megvagyunk...eleinte voltak gondok, de már együtt is élünk a barátommal aki 27 én meg 23éves vagyok.

Réges régen, bele volt habarodva egy lányba, mikor még suliba jártak. Mikor megismerkedtünk és szóba kerültek előző kapcsolatai, soha egyiknek sem tulajdonitott nagy hangsúlyt-inkább ezt a be nem teljesedett szerelmet emlegette (természetesen nem igy). A lány idősebb volt tőle talán egy évvel. De mindig együtt utaztak suliba stb.

Szóval szépen megvoltunk, aztán mikor már kb másfél éve voltunk együtt, jött nekem egy lehetőség hogy mehettem volna külföldre dolgozni. Nem mentem.

Egy nap nem sokkal ez után mikor a pasiméknál voltam, ráakadtam a számitógépén az üzenetnaplójára. Együtt olvastuk el a barátommal. És ezzel a bizonyos lánnyal irt. Olyanokat hogy még most is megdobban a szive ha elmegy a hely előtt ahol a lány dolgozik, vagy hogy küldjenek el engem meg a csaj pasiját dolgozni, ők meg maradhatnak együtt.stbstb.-de ezek voltak a legdurvább részek.

Persze a barátom azzal jött hogy csak kétségbeesett mert azt hitte itthagyom, de engem szeret stb.

Én éjszakákat bőgtem át emiatt, mondanom sem kell milyen rosszul esett. De mondom oké, többször ne forduljon elő, vagy ha ő kell neki szakitson velem.

Együtt maradtunk, és tényleg nagyon jól megvagyunk, soha többé nem fordult elő ilyen.

Aztán most divatba jöttek ezek a közösségi oldalak.Én régóta rajta voltam és barátom is be akart regisztrálni.

Aztán fokozatosan kezdett megjelenni az a lány.

Ha barátomnak születésnapja volt, már regényt irt stb aztán most a névnapjára megint beirta hogy boldog névnapot kicsifiú meg stb...szóval ő nem tudta hogy annak idején én elolvastam milyen mocsokságokat irkáltak, most meg már nincs pasija és gondolom még mindig abban a tudatban él hogy a pasim velem van de még mindig rá gondol, és ha csettintene neki-majd ő szépen ugrana.

Viszont ez nem igy van....igy tegnap mikor megláttam hogy megint nem tudott normálisan annyit irni hogy boldog névnapot (egyébként én az exeimet nem is köszöntgetem, ha meg mégis akkor sem irok oda férreérthető dolgokat, amik jelzik hogy mi azért igen nagyon jóban voltunk)-szóval nagyon ideges lettem és megkért a barátomat hogy irja meg neki hogy én annak idején elolvastam mindent és rosszul esik amit csinál.

A barátom nehezen de belement, mert szerinte tökmindegy mit irkál ha ő engem szeret, ez igy van, de ne érezze már azt a csaj hogy érte elhagyna apasim.

Igy megirtuk neki hogy ha normálisan nem tud felköszönteni inkább ne irkáljék férreérthető dolgokat. A pasim a saját nevében irta. Természetesen megköszönte hogy felköszöntötte,stb, de finom a tudtára adta hogy már nincs képben!

A csaj erer hogy jaaaaaaaaaaaj nem tudta, akkor bocsika szep napot pa-pa...

Szerintetek jól tettem hogy megkértem a pasimat irjon neki?

Zavart volna ezt titeket?


2011. márc. 8. 10:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
bocs a helyesirási hibákért, és még annyi hogy ma a csaj felrakott egy csomó új képet magáról, és őszintén szólva jól néz ki.Valahol azt érzem nekem szól...
2011. márc. 8. 10:52
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináltad!
2011. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

volt hasonló nálunk is az elején

volt egy lánybarát,aki odáig volt páromért,csak mindig olyankor amikor párom foglalt volt...

nah én nem tűröm az ilyen félreérthető dolgokat,megkértem szépen,hogy irja le neki hogy tűnjön el melegebb éághajlatra mert ha én küldöm el,az nem lesz szép:)


párom tünemény,a lányról azóta nem hallani,más városban is lakik messze innen

2011. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tök normálisan reagáltad le...vártál,vártál,és nem az első alkalommal,de még idejében figyelmeztetted...mindkettőt.(Csak most azért még légy résen,mert nekem volt egy olyan nyúlbéla pasim,aki egy ehhez nagyon hasonló helyzetben,bocsánatot kért a csajtól,és arra fogta a lerázó üzit,h én mekkora hárpia vagyok,és csak így tudta elejét venni egy nagy veszekedésnek...sajnos a szakításunk után tudtam meg,úgyhogy még tartozom neki. :P )
2011. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a történet. Nagyon megsajnáltalak.:( Természetesen jól tetted és reménykedj, hogy a csaj tényleg eltűnik az éterből.
2011. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 sz12 ***** válasza:
100%

Nagyon jól csináltad! ;)

És igen azért még légy résen!

2011. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nah, ez az ami az én fejemben is motoszkál. Mert bár tudom a jelszavát, és ma be is léptem, más üzik nem voltak, de az extra köszöntés amit a lány irt az adatlapjára törölve lett. Szerintetek a pasim törölte vagy a csaj?
2011. márc. 8. 11:06
 8/21 anonim ***** válasza:
szia! szerintem is jól reagáltál a dolgokra...sztem a pasidnak is rosszul estek volna ezek a dolgok forditott esetben!
2011. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem eső után köpönyeg. Akkor kellett volna kivágnod a pasid, amikor elolvastad a napolózottat.Úgyhogy te pattoghatsz, h ne írjon ilyeneket a csaj, de csak magadat nevetteted ki.Mega pasid is kinevetteti magát.Ezek után itt ne te vagy az, aki alulmaradt, nem pedig a másik lány, ne haragudj.

2011. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
te vagy az, aki alulmaradt, úgy értem
2011. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!