Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttátok vasárnap a Naplót a...

Láttátok vasárnap a Naplót a "Pán Péter-szindrómás" emberekről? (akik nem akarnak elköltözni otthonról 30 évesen sem) Ti is ismertek ilyen embereket, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 15:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%

"Igen láttam...felháboritónak találom...én most vagyok 20 éves,de én mindig is saját lakásról családról álmodoztam...fiatalon szeretnék anyuka lenni, fiatalon szeretnék a saját lábamra állni..."


Menj, csináltasd fel magad és legyél elhízott, 3 gyerekes családanya 26 éves korodra.

2011. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Előbbiből kevés van,utóbbiból viszont elég sok.És ennek gazdasági,szociológiai okai is akadnak bőven,amit előszeretettel kifelejtenek az ilyen "felháborító" cikkekből."


Ott a pont.

2011. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha arról lenne szó, hogy dolgoznak, eltartják magukat, besegítenek a családi kasszába, akkor nem ítélném el, hisz mindenki úgy éli az életét, ahogy neki jó. De élősködni a szülőkön, újabb és újabb iskolákat kezdeni, csak, hogy ne kelljen saját magukért felelősséget vállalni, na ez nagyon gusztustalan.

Amúgy, igen, ismerek ilyen embert. 38 éves, a szülei nyakán él, amióta ismerem (8év) talán, ha 3 hónapot dolgozott. Kitenni nem tudják, mert a fél ház az ő nevén van, így joga van ott lenni. Nővel még nem láttam (pasival sem), egész nyáron a kertben henyél a kutyájával. Nem megy sehova, csak a kertben piszmog. Szerintem nem 100-as.

2011. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

én amint lediplomáztam szeretnék elköltözni.


De az tényleg fontos szempont, hogy nem tud, vagy nem akar elköltözni.

2011. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%

Azért azt bírom, hogy ha valaki pénzhiányból ((még)nem telik saját lakásra), él együtt a szüleivel, így kényelmes neki és ez senkit nem zavar, de ugyanúgy dolgozik és fizeti amit kell, azt is lecikizik.

Jajj én már elköltöztem otthonról 15-20 évesen... És????? Egészségedre. Legyél vele boldog. Mintha attól, hogy valaki a szüleivel él, kevesebb lenne. Érdekes hozzáállás.

2011. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Igenis vanak még összetartó családok,csak arra irigyek akik futnak albiba mert büdös nekik az alakalmazkodás...
2011. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
ez detto olyan, mint mikor valaki segélyből annyit összeszed kis híján mintha dolgozna. Namost ha pl a fiatal lediplomázik vagy bármi, és mondjuk nincs szakmájában lehetőség, minek menjen el albérletbe, minimálbérért dolgozzon egy gyárban mikor otthol is lehet, és ha normális, hazaadja a munkanélkülit amíg jobbat nem talál. Én speciel pont dolgozok is meg albis is vagyok, de igazából megértem ezeket is, mondjuk én azért nézem, hogy legyen bedolgozott éveim is, én ezért csinálom mégis.
2011. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ma 15:48-as válaszát nem értem!

Miért támadod le, amiért korán szeretne családot, és miért kéne elhízott anyukának lennie? Ha valaki korán családot alapít szerinted ez a jövő vár rá? Elárulom, hogy a férjem tesója szült három gyereket, vékony, mint a nádszál, és szerzett két diplomát! És bizony már 18 évesen kirepült a családi fészekből.

2011. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen embert is ismerek. Dolgos, becsületes, tisztességes emberek, akiket bánt, hogy nem tudnak önállóan lábra állni, de a biztos munka nélkül nem akarják azt a maradék pénzüket a szélnek szórni. Páran közűlük elváltak, lebetegedtek. Ilyesmik.


Szerény véleményem szerint ez a világűrben keringő kis bolygó sokkal boldogabb és békésebb hely lenne, ha mindenki a saját maga ügyével törődne.

Közveszélyesek? Nem!

Ártottak Neked? Nem!

Óh, ennyire szíveden viseled a szülők sorsát?


Vagy inkább:


Jólesik valakit leszólni, mert végre Te "tökösebbnek érzed" magad? Igeeeen? :-)


Mindenki élje az életét, ahogy jónak látja, amíg másokat nem zavar.

2011. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Szerény véleményem szerint ez a világűrben keringő kis bolygó sokkal boldogabb és békésebb hely lenne, ha mindenki a saját maga ügyével törődne."


Ez de tetszik! :)

2011. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!