Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a családommal?...

Mit csináljak a családommal? Nagyon fontos.!

Figyelt kérdés
Vettem egy új naplót,amiben írtam arról a srácról,aki tetszik,abban benne van,hogy smároltunk is,és ma tesóm kutatott nálam(nincs külön szobám,se egy zárható szekrényem,semmi!),és megtalálta a naplót,elovasta,és megmutatta anyának is,aki azt mondta hogy mutassa meg apának. Most meg majd égni fogok,mert hónapokig azt fogom hallgatni hogy XY így meg XY úgy. =/ És nem tudom hol a naplóm. A srácot meg nem merem áthívni,mert anyáék égetnének,de nem csak emiatt,amúgy is,vagy vitatkoznának,pedig én már párszor voltam nála.
2011. márc. 8. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A tesód egy ocsmány paraszt, egy féreg, amiért ezt csinálta. Anyád meglehetősen álszent, ha ezen így kibukott, és tovább teregeti a titkaidat, ahelyett, hogy anya-lánya beszélgetést indítványozna... Hát egy kicsit macerás lehet az élet. De nem sokat tudsz tenni, ezzel az esettel meg pláne.
2011. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, tesódnak ez poénos, de a szüleid már felnőtt emberek, ők nem fognak veled szívózni.
2011. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Alaposan szívasd meg a testvéredet amikor nem is számít rá, hogy megtanulja: VELED NEM BAASZAKODHAT TÖBBET!!!

Sajnos az ilyen csak ebből ért.

2011. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Édesanyádnak el kellet volna fenekelni a tesódat. Nem kellett volna, hogy vevő legyen a disznóságára. Egyébként hány éves vagy?
2011. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok. =)

De benne van azis,hogy szeretném ha ez komolyabbra fordulna,ilyenek,ebben benne van a szex,de csak idővel. De persze nem erre hajtok,de ha szeretem a fiút. :$

2011. márc. 8. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, én mindig elmondtam itthon, ha szexeltem valakivel, naplót meg sosem vezetek, ha vezetek akkor direkt azért, hogy tesóm elolvassa és rendszerint abban őt szidom, így magába néz.

Neked sem kellene leírnod semmit, amit nem akarsz, hogy más is lásson, ha a tesód ilyen.

2011. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezért kell gépen tartani a naplódat ...
2011. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Apud nem áll melletted?
2011. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azt ilyet jól be kéne szPatni, remélem szüleid nem égetnek le, ők már agyilag CSAK felnőttek. Remélem.

Idióta egy gyerek...

2011. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!