Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a ripsz-ropsz...

Szerintetek a ripsz-ropsz családalapítások mennyire tartósak?

Figyelt kérdés

Ha pl pár hónap után tudatosan terveznek családot, és sikerül is. Mekkora esély van rá, hogy hosszútávon jól fog működni?


Van egy rokonom aki kb 20 éves, és a 39 éves pasijának most szül gyereket, de még csak 5 hónapja voltak együtt mikor terhes lett. Szeretném ha boldog lenne, de sajnos rossz érzésem van...Hozzáteszem, hogy ez a pasas anyagilag nagyon jól áll, szóval nem a semmibe szül.


2011. márc. 8. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ez csak kettejükön múlik. ha tudnak egymáshoz alkalmazkodni és szeretik egymást, akkor egész életükben működhet a dolog. drukkolj nekik.
2011. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Mi is fél éve voltunk együtt, amikor elterveztük, jöhet a bébi. Már másfél éves elmúlt, a kistesó 4 hónapos a pocakomban. Imádjuk egymást, a gyerekeket, és eddig mindent meg tudtunk beszélni.


Szóval lehet normálisan is "ripsz-ropsz" családot alapítani.

Hogy hosszútávon mi lesz nem tudom, de ha legalább ennyire jól megleszünk, nincs mitől félni.


25N /a párom 28 éves most

2011. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Hát a te rokonod jól szét tette a lábát az első tehetősebb férfinek.Gondolom egy gyerekkel élete végéig el tudja magát tartatni azzal a szerencsétlennel.

Szóval ez inkább érdek a rokonod részéről.De amúgy igen, ha rajta múlik legalább egy életen át vele lesz.

2011. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a megismerkedésünk napján tudtam, hogy az a pasi lesz a férjem, és ő lett 2 év múlva. 3 éve vagyunk együtt és tervezzük a babát. Vártunk 2 évet, de akár nem is kellett volna.

De minden eset más.

2011. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is csak a 2 felen mulik. A ripsz-ropszban benne van, hogy kevesbe atgondolt, mintha több idöt szantak volna az atgondolasara, csak emiatt nagyobb a riziko.
2011. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Na mi van fáj az igazság, hogy lelettem pontozva?:)
2011. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanakkora esely van ra, hogy sikerul az ilyen hazassag, mint azoknal, akik sok evig elotte egyutt eltek, sokaig terveztek. 50-50% minden esetben. En is a ferjemmel gyorsan alapitottam csaladot es mi boldogok vagyunk. Az en eletemben mindig az jott ki, hogy amit nagyon megterveztem, hosszutavra, sosem ugy alakult, ahogy eredetileg terveztem, viszont a gyorsan hozott donteseim eddig mindig bevaltak. Lehet, hogy azert, mert amin mar sokaig kell filozni, az mar nem olyan jo opcio. Illetve lehet, hogy jo opcio, csak nem hiszek abban, hogy egy hazassagkotest 3 evig, gyerekvallalast meg utana vagy 5 evig tervezzunk, mert az eletet nem lehet tudni, megtervezni annyira elore es az elet csak elsuhan az allandoan tervezgeto ember mellett, aki nem a jelenben el, hanem a tavoli jovoben. Persze vannak extrem esetek mindket iranyban, amiket kerulni kell.
2011. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
hehe pontozzál csak le nyugodtan,ettől még nem fogsz tudni racionálisan gondolkodni:)
2011. márc. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!