Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szekál mindig?

Miért szekál mindig?

Figyelt kérdés
Anyám mindig vitázik velem nem értem miért nincs olyan nap hgy ne találna ki valamit amivel belém tuna kötni. Általába azon van kiakadva hogy járok valakivel pontosabban a barátnőmet nem birja vagy féltékeny rá nem tudom. De nem értem mi baja vele pedig nagyon rendes lány szüleivel is nagyon jól kijövök sokat beszélgetünk. Anyira elegem van belőle már nem tudom mitcsináljak mindig mondja költözzek barátnőmhöz hamár enyit vagyok vele stb... Pedig csak hétvégente alszok ott hogy legalább a hétvégén ne csesztessen. Szerintetek milyen anya az ilyen? Segitsetek mit tegyek :/
2011. márc. 9. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mennyire esne nehezére felvilágosultan, játszmázás nélkül gondolkodni.
2011. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny, hogy elvesztette az ő kicsi fiát és nem képes belátni, hogy igenis te már nagy vagy és barátnőd van. Lehet az is bántja, hogy a b.nőd szüleivel sokkal jobb a viszonyod...
2011. márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges mert szinte mindig a szüleivel tanulok mert anyámmal nem lehet. Megsokkal jobb közérzetem van ha barátnőmnél vagyok mint otthon meg a problémákat is velük beszélem meg mert megértőbbek és segitenek benne.
2011. márc. 9. 08:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a te írásodból sem derül ki ,hogy milyen nemű vagy ,de ha lány ,akkor megértem anyát.
2011. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bocsii nemirtam 16/F
2011. márc. 9. 09:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fel ,hogy egyre jobban eltavolodol tole.Meg az anyukaknak altalaban a fiu gyermek a kedvenc.A fiuk anyuci szeme fenyei.


De szerintem ha jobban eltavolodtok egymastol,annak csakis anyukad az oka.Nem all megfeleloen hozzad.A masik pedig..hogyha mindig kotekszik,akkor emlitsd meg neki,hogy jobban tetszene neki,hogyha innal ??drogoznal??meg a fiukkal csoveznetek mindenhol??mert ma ez megy..szoval orulhetne ,hogy van egy rendes baratnod es nem csavarogsz.

2011. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát igen csak hiába mondom neki nemigen törödik vele sajnos :/ pedig tanulmányi eredményem is egész jó 3-4es szóval. Nem hinném hogy neki én vagyok a kedvence meg tesókra se lehet számitani mert ha valamiért csesztet anyám akkor ők anyám mellet vannak hogy igenis én vagyok a rosz meg stb... :/ nem tudom miért van ilyen rosz családon :(
2011. márc. 9. 10:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért csapjál már az asztalra és kérdezd meg nagyobb hangon anyudat, hogy na akkor mi böki az oldalát, mert már neked k*vára eleged van!! Mert ha nincs módja, hogy rendes, emberi hangon beszélj vele akkor sajnos így kell megpróbálni!

Valahogy így. ;)

2011. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lassan tényleg az lesz mer mostmár tényleg roha**l elegem van belőle..
2011. márc. 9. 13:30
 10/10 A kérdező kommentje:
ahjj de legem van már belőle nem használt ez sem semmi se használ elegem van:(
2011. márc. 9. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!