Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom anyja szekál, pedig...

A barátom anyja szekál, pedig én sose bántottam. Nem bírtam. Elköltöztem, de nem szakítottunk. Szekál továbbra is Megzsaroltam sms-ben hogy ha nem áll le, elmondom a férjének a legféltettebb dolgát és családi cirkusz lesz. Jó ötlet volt?

Figyelt kérdés
Másnál már 1szer bejött és leállt.A 12 hónapból 8 hónap együttélés volt ezekkel a szülőkkel.bíztatja a barátom a szakításra.mindennek elhord.
2009. márc. 18. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha próbáltad már szép szóval és nem jött be, akkor ezt kellett tenned. Ezzel semmi rosszat nem tettél.
2009. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is jó ötlet volt.Nem tudom megérteni, hogy miért ilyen gonoszak egyes szülők.
2009. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a támogatást.eddig ne szólhattam be,mert náluk laktam.eddig meg kellett hunyászkodnom és tűrni minden szavát.amik sokszor elég kemények voltak.

a barátom meg idegeskedik,hogy miért nem hagyom rá meg minden..

2009. márc. 18. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ne hagyd magad zsarolni, mert így tönkremész idegileg.Ha sokáig csinálja és már szakításra kerül a sor, (bízzunk benne hogy nem), akkor csak úgy ismeretlenül tárd fel valamelyik családtagjának az ő titkát.

Ha nagyon szeret a párod, akkor pedig valamivel válaszút elé kell állítania az anyukáját.Pl.Ha szeretsz engem anya, akkor leszállsz a barátnőmröl.Ha nem, akkor nem beszélek veled többet.

Vagy mondd meg a párodnak, hogy te nem bírod idegileg és te nem fogsz egy ilyen kapcsolatban tönkremenni.Úgyhogy csináljon valamit.

Tudom hogy ezek nagyon kemény szavak, meg nincs jogom hogy beleszóljak, de csak a jószándék vezérel.

Remélem hogy megoldódik a problémád úgy, hogy együtt maradtok!

2009. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
23:11 - minket szétmartak a szüleim, pedig már komoly lépésre készült a párom velem, azóta se hevertem ki... :-(
2009. márc. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szomorú dolog, sajnálattal hallom.Amúgy a nagy semmiért?
2009. márc. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Szerintem nem volt jó ötlet, de még nincs veszve minden. Van egy jó mondás: Ugyanazzal a fegyverrel nem szabad harcolni, amivel rád támadtak. Szóval ő gonosz hozzád, te visszagonoszkodsz. Képzeld hogy mentek egyre többről, többre.

Tudod, vannak, akiknek létkérdés, hogy szekáljanak valakit. Anélkül úgy érzik, nincs értelme az életüknek. Tehát itt kell belenyulni a témába. Kitalálni valami értelmet nekik. Pl: - "Anyuka, Marika, Kovácsnéni (nem kívánt törlendő) olyan szép helyen kirándultunk, el tetszik velünk jönni legközelebb?" Gondold el mekkorát néz majd! És nézd, egy két programot beáldozhattok a cél érdekében. És az idő meghozza a folytatást.

2009. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
teljesen egyetértek az előzővel:)...de beszélhetsz is vele,h mi baja van veled és akkor hátha jobb lesz
2010. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!